PROHLÍDKA KOSTELA NEJSVĚTĚJŠÍHO SRDCE PÁNĚ

PROHLÍDKA KOSTELA NEJSVĚTĚJŠÍHO SRDCE PÁNĚ
Datum konání: 25. 2. 2019

Milé kolegyně a milí kolegové,

pro zpestření nekonečných zimních dní jsme pro Vás připravili prohlídku kostela Nejsvětějšího srdce Páně, který stojí na náměstí Jiřího z Poděbrad a je dílem známého slovinského architekta Josipa Plečnika. Velice osobitá stavba, realizovaná v letech 1928 až 1932, je inspirována starokřesťanskými vzory a je to ojedinělý příklad meziválečné české architektury.
Komentovaná prohlídka se uskuteční v pondělí 25. února 2019 od 16:00 a bude trvat přibližně 45 minut. Sejdeme se krátce před 16 hod. u zadního vchodu do kostela (vstup přes zahrádku), kde nás bude čekat paní M. Skalická z místní farnosti. Výše vstupného není stanovena, předpokládá se příspěvek do kasičky na údržbu kostela. Po prohlídce můžeme ještě posedět v některé z hospůdek v okolí.
Jako vždy zveme na prohlídku členy JTP i další spřátelené duše. Není třeba se dopředu hlásit, kapacita kostela je značná. Pokud však máte nějaké dotazy nebo návrhy, pište na moji mailovou adresu:

alena.sourkova@tiscali.cz
 

Alena Šourková


 

Začátek akce: 25.2 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).