Úvod do redakčního zpracování překladového textu

Úvod do redakčního zpracování překladového textu
Datum konání: 15. 11. 2019
Překladatelé Severu ve spolupráci s JTP zvou na workshop určený všem, kteří mají zájem získat či prohloubit si znalosti o redigování literárních překladů, tedy začátečníkům, mírně pokročilým, ale i pokročilým
redaktorům. Akce je vhodná také pro překladatele, kteří se zatím redigovat nechystají, protože se dozvědí, jak celý proces probíhá, co od redakce mohou čekat a co se očekává od nich.
PhDr. Viola Somogyi (http://violasomogyi.com/)
Kdy: v pátek 15. 11. 2019, 9–17 h
Kde:  K-centrum, Senovážné náměstí 978/23, Praha 1, sál č. 16
Veškeré informace (program, přihláška, ceny) najdete v příloze.
 

Začátek akce: 15.11 2019
Prekladatele_Severu_workshop_11-2019.docx -  Stáhnout Online otevřít
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).