ZÁVĚREČNÁ NA JTP - mezi svátky 2006

18.6 2015
27. prosince 2006 proběhlo v prostorách JTP tradiční závěrečné sezení na konci roku. Sešlo se nás dost, tak akorát jsme se vešli, pobavili jsme se o věcech vážnějších i méně vážných, dobrot bylo různých chutí a v dostatečném množství. Zásahem jakési vyšší moci nebylo na místě žádného fotografického přístroje ku zvěčnení hodujících kolegyň či kolegů, proto alespoň dodatečně toto foto, dokumentujicí, že i tekutiny byly dobré a bylo jich dost. Tak příště přesně za měsíc, po mimořádném shromáždění členů, 27. ledna 2007 večer!
IMG-jpg-P1010029_1_.jpg -  Stáhnout
Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).