Prohlídka Královské zahrady Pražského hradu

Prohlídka Královské zahrady Pražského hradu
Datum konání: 20. 5. 2019

Milé kolegyně a milí kolegové,
přijďte s námi přivítat jaro do Královské zahrady Pražského hradu.
Připravili jsme pro Vás komentovanou prohlídku
– uskuteční se v pondělí 20. května 2019 od 16:00.
Průvodce Vás při ní seznámí s historií a významem zahrady, s jejími stromy a keři a s historií, významem a výzdobou objektů – Lvího dvora, „Domečku“, Míčovny, Letohrádku královny Anny s fontánou, fíkovnou a oranžerií.
Podá i výklad k severní straně Hradu.
Prohlídka bude trvat zhruba jednu hodinu a vstupné činí 50 Kč.
Sejdeme se v 15:45 u informačního střediska na III. nádvoří Pražského hradu, kde si koupíme vstupenky a kde si nás vyzvedne průvodce.
Protože musím dopředu nahlásit počet účastníků, prosím, abyste se mi přihlásili na adresu alena.sourkova@tiscali.cz nejpozději do pondělí 13. května.
Jako vždy jsou vítáni i Vaši kamarádi a rodinní příslušníci.

Alena Šourková


Začátek akce: 20.5 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).