SISU: Odolnost, síla a štěstí po finsku

SISU: Odolnost, síla a štěstí po finsku
Datum konání: 9. 5. 2019

Severská společnost zve na besedu s finskou spisovatelkou Katjou Pantzar, autorkou knihy SISU Odolnost, síla a štěstí po finsku. Kniha vyšla v překladu Violy Somogyi koncem loňského roku.
Zatímco Dánové si doma rádi pěkně v teple lebedí a říkají tomu "hygge", Finové se otužují v přírodě, zdravě jedí a říkají tomu "sisu".
Více informací v příloze.

Kdy: čtvrtek 9. května v 17 hod
Kde: Velký sál Vědeckotechnické společnosti, Novotného lávka 5, Praha 1 
Tlumočení z angličtiny zajištěno. Vstupné dobrovolné.


Začátek akce: 09.5 2019
Severskaspolecnost_pozvanka_KatjaPantzar.pdf -  Stáhnout Online otevřít
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).