Starý páky hrajou starý fláky

Datum konání: 4. 3. 2019
V žižkovském ROHu v pondělí 4. března 2019 od 18 hodin

Zkušení a oblíbení muzikanti se sejdou v útulném lokále se skvělou akustikou, aby zahráli vám i sobě pro radost.
Už teď se můžete těšit na skvělou TAKovou sestavu - Olinku Bláhovou (mandolína, kytara, zpěv), Ivana Hořejšího (kytara, banjo, zpěv), Jirku Papeže (mandolína, zpěv)Jardu Pařízka (kontrabas), Tomáše Pavlíčka (housle), Petra Postráneckého (kytara, zpěv), Karla Provázka (kytara, zpěv), Petra Šacha (kytara, zpěv), Láďu Švestku (housle).
A možná, že bude i nějaké to překvapení...

Zájemce prosím o mail (irena.koutska@gmail.com).
 

Začátek akce: 04.3 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).