Večery staré Prahy

Večery staré Prahy
Datum konání: 13. 5. 2019
Další komentované promítání starých fotografií. Dlouho plánované a dlouho odkládané pásmo, při kterém sice trolejbusy hrají hlavní roli, ale vlastně o ně ani tak moc nejde. Éra těchto svérázných vozidel v Praze trvala několik desítek roků a skončila, opomineme-li ryze současný pokus o jejich návrat, před sedmačtyřiceti lety, v roce 1972. To je až dost dlouho na to, abychom vzpomínali s nostalgií, ale ne tak dávno, aby si řada z nás tuto dobu nepamatovala. Projeďme se tedy po letech opět Prahou pod dvěma trolejemi, podívejme se do ulic, které se změnily k nepoznání a držme palce řidiči, kterému opět u Anděla spadly kladky.
Místy i časem provází: Jiří Dovrtěl
Vstupné 100,- Kč
Kdy: 13. května 2019 od 19:30
Kde: Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2
Rezervace a další program ZDE.
 

Začátek akce: 13.5 2019
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).