Pontile Sud, corso di italiano per linguisti

Pontile Sud, corso di italiano per linguisti
Datum konání: 27. 7. 2020

A causa della attuale situazione sanitaria in Italia e in Europa,
questa ottava edizione si svolgerà esclusivamente online.

Questo corso tratta fenomeni e avvenimenti che hanno contraddistinto l’Italia repubblicana dal 1946 ad oggi, ed è dedicato a interpreti e traduttori di livello medio-avanzato (B2-C1) che hanno già l’italiano nella loro combinazione linguistica o intendono aggiungerlo nel prossimo futuro. Ugualmente, è indirizzato agli studenti di traduzione e interpretazione.

Tutti i documenti provengono dai media italiani e sono didattizzati specificamente per questa tipologia di apprendente.
 

Sessioni online estate 2020

                    1° sessione:
                     da lunedì 27 a venerdì 31 luglio 2020
                    2° sessione:
                     da lunedì 3 a venerdì 7 agosto 2020
Le lezioni si terranno tutti i giorni dalle 9 alle 13.
Per ciascuna sessione è previsto un numero massimo di 10 partecipanti. Ogni singola sessione comprende 20 ore di lezione.
Per chi è interessato a un corso bisettimanale, i cinque pomeriggi della seconda settimana saranno dedicati a un ciclo di lezioni che trattano temi differenti.
Per informazioni e contatti potete consultare il sito www.pontilesud.eu.
 

Začátek akce: 27.7 2020
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).