CENOTVORBA V DOBĚ PANDEMIE

CENOTVORBA V DOBĚ PANDEMIE
Datum konání: 4. 5. 2021

Kurz je zaplněn - registrujeme již pouze náhradníky!

Cenotvorba v době pandemie - interaktivní online webinář

Lektorka: Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Datum konání: 4. května 2021, od 17 hodin
 
Délka: 90 minut
 
Webinář proběhne na platformě Zoom.
 

Popis:  Pandemie koronaviru zamávala s podnikáním skoro všem. To, co dlouhá léta bez problémů fungovalo, najednou nefunguje. Trh se změnil a o spoustu věcí jednoduše přestává být zájem. Živé akce se přesouvají na internet. Lidé objevili výhody on-line prostředí a naučili se ovládat techniku, takže některé akce zřejmě na dálku už zůstanou.
Jak na to jako tlumočník či překladatel zareagovat, a především jak si nastavit ceny? Většina lidí v pandemických dobách zlevňuje - ale je to skutečně potřeba dělat? Je možné naopak zdražit? Co dělat s tím, že na trhu vznikly ořezané a méně kvalitní služby za nižší ceny? O tom všem se budeme bavit na interaktivním webináři.
 
Počet míst: 40 
(Poznámka: 30 míst je do 15. dubna 2021 rezervováno pro členy JTP, ASKOT a ČKTZJ, zbývající místa jsou pro ostatní zájemce; místa nevyužitá členy JTP, ASKOT a ČKTZJ budou 16. dubna 2021 uvolněna pro ostatní zájemce.)
 
Cena: 500,- Kč
snížená cena pro členy KST ČR: 350,- Kč
pro členy JTP, ASKOT a ČKTZJ je webinář zdarma
 
Přihlášky posílejte e-mailem na JTP@JTPunion.org  do 26. dubna 2021
 
Údaje pro platbu převodem:

  • platby z České republiky: č. ú. 2800245144/2010 FIO Banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1,

  • platby ze zahraničí: SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX, IBAN: CZ50 2010 0000 0028 0024 5144

 
Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení a text „Cenotvorba“.  Společně s přihláškou pošlete i doklad o provedené platbě (stačí sken). O zařazení do pořadníku rozhoduje datum připsání na náš bankovní účet. Z organizačních důvodů žádáme osoby, které si přejí vystavit fakturu, o zaslání fakturačních údajů zároveň s přihláškou. Zahraničním subjektům však fakturu vystavit nemůžeme. Vystavujeme pouze potvrzení o provedení platby. V případě rezignace z účasti na webináři méně než 5 dnů před konáním akce nejsme z organizačních důvodů schopni vrátit účastnický poplatek.


Začátek akce: 04.5 2021
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).