Jak prosazovat odpovídající honoráře a vyhledávat seriózní zákazníky?

18.6 2015
Tlumočnice a překladatelka Chris Durban, mj. spoluautorka "osvětových" příruček pro zákazníky, které Jednota tlumočníků a překladatelů vydala pod názvy Překlady a jak na to a Překlad není houska na krámě tentokrát poskytla rozhovor šéfredaktorce časopisu MDÜ, Juttě Witzel, o tom, jak si zajistit kvalitní zákazníky, jak je přesvědčit, že potřebují zrovna jí, jak si prosadit žádoucí honorář a prolomit začarovaný kruh přepracovaných překladatelů, kteří mají spoustu práce za málo peněz, nervy na pochodu a žádnou naději před sebou.

Rozhovor vedený v angličtině si můžete poslechnout ZDE.Žádné komentáře. Buďte první.

Přidat komentář

Akce

Bergman, bez Bergmana, k Bergmanovi

Datum konání: 10.12 2020
Online debata
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).