Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How many are there in a book? <a href=" http://ascofarve.com/?galaxy-trend-price-south-africa.pdf ">trend micro internet security 2014 upgrade</a> Evidence in the case included emails from Apple's late co-founder Steve Jobs to News Corp executive James Murdoch that the government said reflected Jobs' desire to boost prices and "create a real mainstream e-books market at $12.99 and $14.99." <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-cost-uk-walmart.pdf#unfriendly ">purchase generic accutane called </a> The writers have agreed not to reveal details of the car until Ford gives the nod -- but embargoes on new car models are routinely broken, so the first photos of the 2015 Mustang could leak ahead of the car's formal debut in December. <a href=" http://www.medizzine.com/?fertilaid-canada.pdf ">fertility cleanse</a> Clopton is looking to keep his distance and stay away from the ground; Yahya is more active early to try and get close. He wants this fight to the ground quickly and Clopton is staying at range, not rushing forward. Yahya with a deep single and Clopton is fighting it off well, Yahya pulls guard and grabs a leg. He's looking for a heel hook and eats some fists for it. Clopton into 50/50 guard but Yahya has a hold of that leg. Yahya lets go but stands into top position, looking to pass against the cage. Clopton grabs half guard in lockdown and Yahya goes to ground and pound, Clopton looking for a standup.Yahya is looking to move to side control but Clopton is working that lockdown to keep him in half guard. He's eating some big punishment to do so, as well. Yahya moves to mount and is trying to get Clopton on his back, now we're back into half guard. Yahya really wants to grab back, moving into mount as Clopton is holding on for dear life right now. Posture up and he lands some big strikes, movies into side control but stuck in half guard as the round ends. Yahya 10-9. <a href=" https://www.citis.com.br/how-to-get-pregnant-with-clomid-twins-did-you-get.pptx ">how do you get prescribed clomid fsh levels</a> According to a post on Google’s site which read, “Sometimes it feels like our inboxes are controlling us, rather than the other way around. All of these emails can compete for our attention and make it harder to focus on the things we need to get done.” <a href=" http://www.marineforum.co.uk/effexor-375-mg-libido.pdf ">cheapest effexor online</a> Welcome, everyone, to Lollapalooza, a three-day summer music festival that draws throngs of young people who are cool and throngs of older people who think they are cool but are mistaken to Chicago's iconic Grant Park for a weekend of intense perspiration and regret.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I've just graduated <a href=" http://www.iap.org.br/animal-cuts-supplement-reviews.pdf#fortunes ">animal cuts price</a> Although the police, and still less Keith&rsquo;s spaced-out party guests, could not have known it, the raid on Redlands would be a turning point in English social history. The prison sentences of three and 12 months respectively handed out to Jagger and Richards mobilised a restless-for-reform liberal establishment, and prompted a famous Times leader, 'Who Breaks a Butterfly on a Wheel?&rsquo; Duly persuaded, Lord Justice Parker, the Lord Chief Justice, quashed the jail terms and drug enforcement policy has never been quite the same since. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-metoprolol-online.pptx ">buy metoprolol tartrate 25mg</a> In one key transaction, General Electric boughtindustrial powerhouse Avio for $4.3 billion in December. Smallerdeals include the sale of a 21 percent stake in refining groupSaras to Russia's Rosneft by Italy's influentialMoratti family, which may also soon sell its soccer club InterMilan to an Indonesian tycoon. <a href=" http://dsg.cz/can-diflucan-be-used-for-uti.pdf#fake ">diflucan for oral thrush treatment news</a> "Contrary to commonly held beliefs, young adults do want affordable health coverage," said Dr. David Blumenthal, president of the nonpartisan Commonwealth Fund. The group's study dispels the notion that young adults don't think they need coverage because they feel invincible, said lead author Sara Collins. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-800-mg-en-espanol-noticias.pdf#age ">motrin pm coupons iphone</a> Sorin was arraigned Tuesday and entered a not guilty plea, prosecutors said. Mandell has not posted bail and is in jail, officials said. The others are out on bail and will be arraigned over the next several weeks. <a href=" http://realeconomylab.org/fentanyl-iv-prescribing-information.pdf#graduated ">fentanyl citrate nursing implications</a> County Councilwoman Pat Northey called the letter discouraging. &#8220;I really get frustrated that unlike other towns all along the Florida coast, rather than celebrate our environmental successes we want to tear them apart,&#8221; said Northey.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).