Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Not available at the moment <a href=" http://www.skanholz.ee/propranolol-mg-for-anxiety.pdf ">propranolol migraine child</a> Glass jewelry thought to have been made in the Roman Empire has been found in a very unlikely place -- <a href="http://news.yahoo.com/roman-jewellery-found-ancient-japan-tomb-163550978.html" target="_hplink">an ancient Japanese tomb</a>. (AFP)<a href="http://www.huffingtonpost.com/2012/06/23/japanese-tomb-found-roman-empire-artifact_n_1621090.html" target="_hplink">Read more here. </a> <a href=" http://www.opusdesign.nl/does-tetracycline-kill-mrsa.pdf ">where can i buy tetracycline uk</a> At 1:09 p.m. on Aug. 26, Steinberg was copied on an email inwhich Horvath said "someone at the company" had signaled thatDell's gross margins would disappoint investors. "Please keep toyourself as obviously not well known," it said. <a href=" http://realeconomylab.org/xtreme-hgh-ingredients.pdf#depended ">xtreme hgh results</a> "I'm speechless about it, it's incredible to come in as a rookie and know I have that many fans is so humbling and awesome," said Delle Donne after her team beat the New York Liberty 75-55 in a matinee game Thursday. "I'll try to continue to do them proud." <a href=" http://www.acercas.com/?escitalopram-10-mg-tablet-picture.pdf#occurrence ">use of escitalopram oxalate tablets</a> Forgame's strong show is a bright spot in an otherwise grimIPO market in Asia-Pacific, where deal volumes are down 34.4percent for the first nine months of this year, according toThomson Reuters data.. <a href=" http://passporttoeden.com/where-can-i-purchase-omeprazole.pdf ">where can i purchase omeprazole </a> The strategy, which combines the efforts of the Department for Business, DIFID, and DEFRA, is the fourth plank in the growth plan that started with Life Sciences and included the Aerospace and Medicine strategies too.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm on business <a href=" http://absoluteitsolutions.com/albuterol-sulfate-inhalation-solution-0083.pptx ">combivent mdi discontinued</a> The CDC reported that more schools are cracking down on the types of companies that can advertise on school grounds and what types of food are available in vending machines. Since 2006, there has been a 13 percentage point decrease in the number of school districts that allow soft drink companies to advertise on campus, and a 13.6 percentage point increase in the number of districts that prohibit offering junk food in vending machines. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/fda-warning-stiff-nights.pdf#publishing ">where can i buy stiff nights pills</a> Earlier in the day, Stewart's stepfather, Walter Kosik, held out hope that she was alive. He and his wife, Carol Stewart, spent the early morning hours at the Piermont waterfront where they laid white roses onto the water. <a href=" http://ifla.org.uk/order-nexium-online.pdf ">nexium website</a> The response of university leaders, including Paterno, was heavily criticized in a report commissioned by the school last year. Also, the NCAA penalized the school for its response to complaints about Sandusky and imposed a $60 million fine, a four-year bowl ban, a loss of scholarships and the elimination of 112 Paterno-era wins. <a href=" http://fireflyitservices.com/buy-cheap-mebendazole.pdf#frighten ">vermox oral suspension</a> &#8220;I support Joe and, as a wonderful husband and father, I know he wants only the best for our lovely daughters and me,&#8221; she said. &#8221;I am committed to my family and intend to maintain our lives in the best way possible, which includes continuing my career. As a result, I am hopeful that we will resolve this matter with the government as quickly as possible.&#8221; <a href=" http://www.bellavistaar.gov/order-rogaine-for-women.pdf ">can buy rogaine canada</a> Yet Bernanke continues to be the target of public criticism. Many feel that the Fed's easy-money policies have continued far too long. What should have been a shot of adrenaline has become a long-term narcotic addiction with ill-understood side effects. By punishing savings and encouraging borrowing, the Fed may be setting us up for another financial crisis down the road.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).