Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

The National Gallery <a href=" http://dsg.cz/atorvastatin-40-mg-recall.pdf#humor ">cost of atorvastatin in india</a> Should his knees be able to withstand the rigors of the NBA grind, and he be able to approach his ceiling, then we could talk about him as an interior foundation. Right now, he's more of a complementary piece, for a team that either already has a resident big, or doesn't run an offense that needs to use one much. <a href=" http://icnc.co.nz/misoprostol-200-mcg-abortion.pdf ">misoprostol online cheap </a> Tony Kgoroge, who played Mandela’s lifelong friend and African National Congress comrade Walter Sisulu in the film, said Elba “went the extra mile” to get into his role, even spending a night in Mandela’s former jail cell on Robben Island. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-pills-uk-nnl ">erectile dysfunction price effect psychological</a> Brook Hougesen, a spokeswoman for the NRSC, said that Democrats “are stuck defending extremelyunpopular incumbents in North Carolina, Louisiana, Arkansas and Alaska. By midfall, Democrats willbe defending 15 to seven seats and are already behind the eight ball in four of them.” <a href=" http://www.asopymes.com/can-i-buy-acyclovir-over-the-counter.pdf#fluently ">acyclovir 200 mg price</a> "Today's dissemination to Boston magazine of photographs of Boston Marathon bombing suspect Dzhokhar Tsarnaev and police activity related to his capture was not authorized by the Massachusetts State Police. The department will not release the photographs to media outlets. The State Police will have no further comment on this matter tonight," the statement said. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/order-wellbutrin-sr-rx.pdf ">generic wellbutrin problems mylan</a> "The King of Queens" star Leah Remini, who made headlines in July when she left the Church of Scientology, has taken her confrontation with the controversial church to a new level by filing a missing person report on the church's leader's wife, which has now been dismissed by police.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm on a course at the moment <a href=" http://www.lump.com.br/avanafil-oral-bioavailability.pdf ">avanafil cost</a> Gonzalez's husband, Alexis, works as a waiter and makes lessthan $1,000 a month, she said. Because of a lack of income, herfamily around the time the birth of her oldest child, Hazel, hadto move from the working class Lincoln Heights neighborhood ofLos Angeles to a cheaper, higher-crime area south of downtown. <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-aralen-online.pdf ">purchase aralen online</a> Streams of children, musicians and a man skipping for 67 minutes for charity have been among those turning up at Mr Mandela&#039;s former home, while schools have been painted and a community centre renovated in the surrounding area. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/trazodone-online-uk.pdf ">buy trazodone uk</a> The recent rise in production has been welcomed by George Osborne as a sign that his economic policies are bearing fruit. But he is likely to be dismayed by trade figures from the ONS showing that the UK's recent growth has pulled in a record volume of imports and more than doubled the trade deficit to £3.1bn. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/b12-tekort-door-nexium.pdf ">fda nexium magnesium </a> Earlier this month, Berkshire said it ended June with $101.9billion of equity securities overall. Its top four holdings -Wells Fargo, Coca-Cola Co, IBM and American Express Co - were worth more than $59 billion as of June 30. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-driw.pptx ">levitra lbnl</a> Although Tacopina publicly questioned the Yankees’ medical handling of Rodriguez, Levine told the Daily News that the only questionable treatment the third baseman may have had would have come at the hands of Dr. Anthony Galea, a Toronto doctor who pleaded guilty in 2011 to bringing unapproved drugs into the United States, including human growth hormone, for the purpose of treating professional athletes.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).