Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Accountant supermarket manager <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-foam-more-hair-loss-function.pdf#cauldron ">rogaine for hair length acne</a> Larry Burns, the university&rsquo;s vice president for external affairs, said he did not know if or how much the university may have paid out to the family so far to cover expenses, such as travel to Colorado. The university medical center has not produced public records that could reveal how much taxpayers paid for that travel and other expenses. The Blade requested the documents on Aug. 1. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=liquid-motrin-adults-recall-lot-numbers.pdf#snore ">tylenol motrin cocktail when drinking</a> HSBC is also an adviser on a majority stake sale of Saudifast food chain Kudu, sources said in June, with private equitygiant KKR among potential bidders. (Reporting by Dinesh Nair; Editing by Andrew Torchia and MarkPotter) <a href=" http://armanoswine.se/where-can-i-buy-bactrim-ds.pdf ">where can i buy bactrim ds</a> In February last year, two Indian fishermen were allegedlyshot dead by two Italian marines serving as security guards onan Italian-flagged oil tanker off the Kerala coast. The marinesare currently being prosecuted in India. <a href=" http://hsmai-europe.com/purchase-cytotec-ugine.pdf ">cost of misoprostol in south africa ow much</a> Michelle Russell, head of investigations and enforcement at the Charity Commission, said: &ldquo;We recognise this will cause concern among the donors and fundraisers who have collected money for the charity through the site and for the charities who are expecting those funds. <a href=" http://www.horacipolanco.biz/sheer-testosterone-booster-reviews.pdf ">sheer testosterone booster reviews</a> “He definitely has an uphill battle to climb,” Damon said of A-Rod’s current plight on Sirius. “Unfortunately through the years, a lot of guys who have been winning awards, they’re linked to something, and that’s a shame.”

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Get a job <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/when-will-micardis-hct-go-generic.pdf ">micardis mycard program</a> "This is not how we should be treating one another. Absolutely sick and very sad. I pray for you. There's much bigger things to worry about in life than trying to ban my family from your neighborhood." <a href=" http://thejnpproject.com/flonase-generic-costco.pdf ">fluticasone nose spray</a> Market makers and traders waited to hear details on a floodof erroneous trades that hit U.S. equity options markets onTuesday when Goldman Sachs sent orders accidentallybecause of a technical error. <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/vermox-otc.pdf ">vermox for children</a> Indeed, the atmosphere in the crowded hearing room was agreat deal lighter than during the dark days of the financialcrisis when Bernanke had to endure a heavy barrage of critiques,and the Fed chief looked more at ease. <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/fluconazole-online.pdf#sniffed ">cost of fluconazole 150 mg in india</a> "In a swift response to the latest crime of the Jews thatkilled 4 Mujahideen in the land of Sinai through a strike by apilotless plane, the lions of Maglis Shoura al-Mujahideen ...were able to strike the occupied city of Om al-Rashash "Eilat"with a rocket," it said in a statement published online. <a href=" http://www.laragh.com/does-betnovate-scalp-application-help-hair-loss.pptx ">buy betamethasone 0.1 ointment</a> Parkinson’s is a progressive disorder that gradually takes a toll on the nervous system. Notable figures with the disease include Muhammad Ali and actor Michael J. Fox. The 62-year-old Parker said his older sister is also suffering from Parkinson’s. The 1978 National League MVP is able to get by without medication at this point and relies on a healthy diet and plenty of exercise, including at least an hour a day on his bicycle.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).