Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm unemployed <a href=" http://roygalan.se/order-maxalt-online.pdf ">order maxalt online </a> And imposed such just and noble laws as &#8220;if you get married you must first let the lord of the land have your wife before you&#8221;. The witch hunts, death to gays etc etc Oh yeh we were just so enlightened. <a href=" http://www.kerres.net/blog/?glucophage-xr-100mg.pdf#four ">glucophage xr 1 gr</a> But the company, a division of Nordic telecom operatorTeliaSonera, has not been able to compete on so-called"quadplay" deals that bundle fixed line, mobile, internet andtelevision services. Telefonica has led the way on quadplay withits Fusion package, a model other operators are using. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/lamisil-at-antifungal-spray-athlete39s-foot-pictures.pdf#treated ">lamisil 1 cream pulverizacion cutanea</a> The former banker, whose legal fees are being paid by Goldman Sachs, appeared relaxed as he gave his testimony before a nine-person jury. There were ripples of laughter as he responded to questions with excessively pedantic answers &ndash; on one occasion explaining to the SEC's lawyers that "i.e." stood for "id est". <a href=" http://schell.com/?order-levothyroxine-online.pdf ">can i buy levothyroxine over the counter in the uk</a> Question for those out there: If one can hack into a cars software sitting in the vehicle, they say you cannot do so remotely. But I have OnStar, who can remotely see everything (diagnostics) about my vehicle, and they can open the doors and shut down the engine if my care is stolen&#8211;all remotely. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/adcirca-liquid.pptx#attraction ">adcirca drug interactions</a> The rupee has fallen 33 percent against the dollar since 2007. As recently as 2010, the RBI's reluctance to raise interest rates for fear of affecting growth allowed inflation to remain at near double-digit levels for two years.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Where do you study? <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/emergen-zzzz.pdf#pane ">emergen zzzz cvs</a> The area where the bus accident occurred received 0.75 inches of rain in about an hour on Sunday afternoon, said Stumpf. A flash flood warning was in effect when the accident occurred, he said, and the bus driver shouldn't have been driving through the area at the time. <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/where-to-buy-phenergan-in-the-uk.pdf ">buy codeine promethazine cough syrup uk</a> The Austen notes are likely to come into circulation in 2017 and will feature a portrait adapted from an original sketch by Jane's sister together with the quote 'I declare after all there is no enjoyment like reading!' from Pride and Prejudice. <a href=" http://www.tib.com.sg/how-to-transfer-rx-from-one-pharmacy-to-another#letters ">best drugstore tinted moisturizer for acne prone skin</a> For example, crystal meth causes a surge of dopamine, the chemical responsible for pleasure, but it permanently damages the brain's dopamine receptors. So someone who uses or used meth can't feel pleasure normally. <a href=" http://www.bascperu.org/over-the-counter-nasal-spray-like-fluticasone.pdf#brake ">fluticasone propionate nasal spray up directions</a> In 2008, the Fed had approved such tolling deals for Scotland-based RBS as part of its jointventure with U.S. merchant trader Sempra Commodities. The approval was the most expansive theFed had granted since it first allowed commercial banks to trade physical commodities in 2003;it included a range of activities that other banks would seek to match. <a href=" https://ilcorvopasta.com/asco-2012-duloxetine.pptx#force ">cymbalta online pharmacy</a> "Having said that, we are well aware that without a competitive car, not even Superman can win. So our priority on a daily basis is always the same, namely to give our drivers a car capable of always fighting for the top place."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).