Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Withdraw cash <a href=" http://keaneynevin.ie/?aygestin-5-mg-tablets.pptx#breadth ">where can i buy aygestin</a> ** Russian payment transfer company QIWI said ithad filed a request with the U.S. Securities and ExchangeCommission to float almost 8.2 million shares already owned byits stakeholders. Internet group Mail.RU, whichco-founded QIWI in 2007, and Japan's Mitsui & Co wouldreduce their stakes as a result of the float, market sourcessaid. <a href=" http://www.bascperu.org/allergan-latisse-bimatoprost-ophthalmic-solution.pdf ">latisse bimatoprost buy</a> However, the case adds to a long list of legal headachesconfronting the billionaire media tycoon, who faces expulsionfrom parliament and a year of community service or house arrestafter he was convicted of being at the centre of a vast taxfraud system at his Mediaset television empire. <a href=" http://www.markolukac.com/finast-t-side-effects.pdf#specialist ">finast towing</a> The authors say their work raises considerable concerns about health impacts of consuming high arsenic rice as a staple, particularly by people with relatively poor nutritional status -- perhaps as many as a few hundred million people. How directly relevant the results are to people in the UK, with a generally lower consumption of rice and better nutritional status, remains to be fully determined but is an obvious focus for further research. <a href=" http://www.aspanri.org/?estrace-tablets-benefits.pdf ">estradiol patch generic doses</a> The catch is that beer's caloric payload can vary wildly—and often the high-calorie beers don't justify their numbers. You're looking for the sweet spot between enjoying a reward and wiping out all 53 minutes you spent suffering on the treadmill. So when you hit the corner store for that post-workout six-pack, consider this comparison: <a href=" http://freaktab.com/buy-salmeterol.pdf#deeper ">generic salmeterol</a> "According to UK regulations, being an ex-president/prime minister/minister does not exempt a person from checks. We regret the fact that the president was searched, but we were unable to stop the police from carrying out their duty."

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Would you like a receipt? <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/cheap-risperidone.pdf ">cheap risperdal</a> Dave Pedersen, a 30-year-old media director for a techpublic relations firm in San Francisco, recently took a flighton Virgin America Airways Ltd where he ordered snacks,water and a movie via a touch screen on his seat-back and paidabout $15. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/cheapest-retin-a-buy.pdf ">purchase obagi tretinoin cream</a> Birkelbach, who worked in the securities industry for morethan 30 years, says he properly supervised Lowry's broker, whowas also barred from the industry. "I felt as though, in thisinstance, I had done everything I could for the client,"Birkelbach told Reuters. <a href=" http://www.sevillaclick.com/pharmacy-drug-price-checker.pptx ">costco pharmacy melville ny</a> Zalewski, the bill's sponsor, said he hopes to bring the bill for a vote in the coming weeks. The measure won strong support in a House committee earlier this year, but floor action wasn't taken. Since then, Illinois has approved the concealed carry of weapons, which Zalewski said provides lawmakers clarity about gun laws. <a href=" http://www.glencar.ie/how-to-use-suppository-dulcolax.pdf ">bisacodyl tablets reviews</a> He said dozens of the guerrilla group&#039;s leaders had been killed and that the government estimated the number of active Farc fighters was now below 8,000 - less than half that at its height in 2000. <a href=" http://www.stconsultores.com/avapro-300-generic.pdf ">irbesartan 300 mg buy</a> The Dow Jones industrial average was down 49.59points, or 0.32 percent, at 15,608.77. The Standard & Poor's 500Index was down 2.42 points, or 0.14 percent, at1,707.25. The Nasdaq Composite Index was down 1.28points, or 0.03 percent, at 3,688.30.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).