Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Could I take your name and number, please? <a href=" http://armanoswine.se/can-i-buy-amoxicillin-over-the-counter-in-australia.pdf ">amoxicillin buy online australia</a> The shortened curfew has provoked mixed reactions around the country. One man described how the imposed hours were having a negative impact on tourism, especially when nightspots are being forced to shut at midnight. <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?singulair-cost-australia-lyrics.pptx ">montelukast tabletas 10 mg precio tcp</a> According to DaCosta and the commission, when DaCosta came in for the interview, Meimetea quickly started quizzing her about her nationality. DaCosta said she was American, but after the owner pressed her, she said she was Jamaican and Lebanese, according to the decision. <a href=" http://uff-fau.org/kratom-capsules-walmart.pdf#rejoined ">buy kratom plants</a> Apparently, though, that's not the only thing Manziel likes to do. He also enjoys sharing photographs of himself mocking other rules, whether it's flashing a fistful of bills fanned out, or waving a bottle of champagne in a nightclub, even though Manziel is just 20 years old. When those pranks and others Manziel staged during an eventful offseason were raised at SEC media days last month, he said he'd learned his lesson: <a href=" http://www.wildfirerhc.org/clindamycin-1-lotion-price.pdf ">cleocin oral suspension</a> He takes these things in his stride, however. &ldquo;Swine flu was not the only drama in Mexico and I had to deal with the problems caused by the volcanic ash seven months after I arrived in Spain,&rdquo; he tells me,&rdquo; he tells me. &ldquo;As for Gibraltar, tensions come and go.&rdquo; Giles began his four-year posting to Spain in 2009 and it finishes in October, when he retires. <a href=" http://www.abacoeduca.com/simvastatin-versus-atorvastatin-comparative-study.pdf ">atorvastatin tablets ip 40 mg</a> * Private equity firm Odyssey Investment Partners LLC isexploring a sale of TNT Crane & Rigging Inc, one of the largestU.S. crane service providers, in a deal that could fetch morethan $800 million, three people familiar with the matter saidthis week.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Do you need a work permit? <a href=" http://www.stconsultores.com/prevacid-fastab-price.pdf#businessmen ">prevacid solutab lansoprazole cost</a> The ongoing criminal probe leaves JPMorgan in a positionsimilar to the one in which the embattled hedge fund SAC CapitalAdvisors found itself last spring when it agreed to pay morethan $600 million to settle an insider trading case brought bythe SEC, only to find itself facing similar criminal chargesmonths later. <a href=" http://predicare.se/acomplia-generic-tabletes.pdf ">acomplia online uk</a> "If you know the market, the people, focus on middle class and cherry pick your deals, you can clean out," added Dara, who said Africa's biggest oil and gas industry is also driving demand. One foreign oil major bought 300 flats recently. <a href=" http://powerbible.com/buy-permethrin-insecticide-uk.pdf#marks ">permethrin spray where to buy</a> Venezuelan President Nicholas Maduro sits among other officials as he attends a plenary session with CARICOM leaders at the 40th Heads of government meeting at the Hilton Trinidad and Conference Centre July 6, 2013. <a href=" http://armv.org/purchase-lamisil-tablets.pdf#afterwards ">purchase lamisil tablets </a> After that, we&#8217;ll move straight on to the Battlefield, where our final six companies will compete once again in front of a panel of judges (and the world) for a shot at the Disrupt cup, and eternal glory. <a href=" http://tamarabaranova.com/cheap-accutane-uk.pdf#undergo ">buy generic accutane online without a prescription</a> July 24 (Reuters) - Maxcom filed forpre-packaged Chapter 11 bankruptcy in a U.S. court, legalfilings showed, as the Mexican telecoms firm pursues arecapitalization plan that would give full control to a investorgroup led by private equity firm Ventura Capital.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).