Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Whereabouts are you from? <a href=" http://www.inghirami.com/montelukast-tablets-nhs.pdf ">generic singulair price walmart</a> Members of the Elsipogtog reserve have long opposed SWN'sefforts to explore for gas in the region. They want a moratoriumon shale gas exploration and say the company did not consultthem before starting work. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/lopressor-125-mg-zoloft.pptx#immense ">generic metoprolol approval</a> “The feedback from patients, relatives and staff about the ward has been immensely positive and we are all so pleased that thanks to this special funding we can give our patients the same opportunity across the hospital.” <a href=" http://janematthewsdesign.com/amoxicillin-trimox-500-for-what.pptx#twig ">amoxicillin rx654</a> Both models are touting a fairly underwhelming spec of 8 megapixels of imaging power - will it be enough to lure in mobile shutterbugs who may be tempted by the massively megapixel-powered 41MP Nokia Lumia 1020 or 20.7MP Sony Xperia Z1? <a href=" http://radiocfxu.ca/?buy-research-nolvadex.pdf#game ">buy tamoxifen for men</a> St. Bernard residents were urged to remain cautious and clear any debris or loose items from storm drains and property. The Emergency Operations Center opened at 9 a.m. and will remain so until any threat has passed. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?erythromycin-ointment-cost-walmart.pdf#money ">how to write a prescription for erythromycin</a> High blood pressure can reflect excess salt in your diet, although not everyone is &ldquo;salt-sensitive&rdquo; in this way. Increasing the amount of fruit and vegetables in your diet will lower your blood pressure naturally, as does regular exercise.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'd like to tell you about a change of address <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/buy-fluconazole-200-mg-uk.pdf ">fluconazole tablets uk</a> “I wish I had come forward a long time ago. Some guys came forward, like (Jason) Giambi, like (Andy) Pettitte. And they went on with their lives. They’re playing and they’re making good money, and there’s no shadow upon them right now.” <a href=" http://www.bartoszkolata.com/xenical-prescription-weight-loss-pills.pdf ">price xenical usa</a> Trading was subdued as analysts said investors would stay onthe sidelines and reflect on the Fed's surprise decision. Atotal of 156.6 million shares had traded hands by 0120 GMT,compared with the 1.1 billion shares in the previous session,its highest one-day total since June 21. <a href=" http://www.scacontemporary.com/pantoprazole-40-mg-levosulpiride-75-mg.pdf#magazines ">pantoprazole 40 mg levosulpiride 75 mg </a> Kotick and Kelly will personally invest $50 million each. The CEO received total compensation of $64.9 million last year, making him one of the top-paid U.S. CEOs. He has been a director and CEO of Activision since February 1991. <a href=" http://iacs.org.br/where-to-buy-diflucan-online.pdf ">buy fluconazole 150mg tablets</a> Ivan Nova continued his masterful six-start run (1.60 ERA) with seven innings of one-run ball, and Cano smacked his two-run double to center in the third for a 3-1 lead that David Robertson got to Rivera in the ninth. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/order-proscar-on-line-quotes.pptx#mistake ">buy finasteride online uk vmas</a> Salt River Project, the public electric and water utilitythat operates the plant, said in a release that the owners willinstall selective catalytic reduction equipment to reducenitrogen oxide (NOX) emissions on the remaining two units by2030.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).