Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'd like to open an account <a href=" http://www.laragh.com/doxycycline-hyc-100mg-cost.pptx#races ">doxycycline hyclate 100mg cap for acne</a> When asked on Monday what Kidd will say to students when he does appear at these schools, Burke said that the talk will be about drinking and driving with kids who either have their driver’s licenses or are about to have them, about how “it doesn’t matter who you are or what you’ve done in your life, in basketball or anything else, that alcohol impairs everybody.” <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/order-permethrin-cream-online.pdf ">order permethrin</a> In April, CEO Jamie Dimon said the company was postponing some investments in growing its business and changing staff assignments in time in order to make improving its control systems its top priority. <a href=" http://instadashapp.com/purchase-isotretinoin-online.pdf#waspish ">how do i purchase accutane</a> And every pitch counted as the Mets (48-58) were shut out for the first time since May 25. But not scoring for Harvey is nothing new. It was the fifth time this season the Mets have scored one run or fewer in a Harvey start, including last Friday, when the Mets lost, 2-1, despite eight innings of one-run ball from the young righty. <a href=" http://www.tcheaz.com/atenolol-tenormin-social-anxiety.pptx#meat ">atenolol 50 mg tablet picture</a> “But when you have cancer, it’s a journey,” the Latin Grammy-winning artist added. “I have this renewed sense of my family, of spirituality. I’ve had a second chance at life — I’m a new man.” <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-doxycycline-tablets-100mg.pdf ">doxycycline cheap</a> Bridget Moynahan is one of four stars to posing completely naked for Allure's annual nude issue. She may make it look easy, but Moynahan says she usually prefers to be in her birthday suit only 'in the privacy of my own home.'

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Where's the postbox? <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/order-ivermectin-for-dogs-online.pdf ">order ivermectin canada</a> "We're in a very competitive marketplace but we have a tonof summer play time left, so we'll see," said Chris Aronson,president of domestic distribution for 20th Century Fox, the studio that released "Turbo," speaking to thefilm's opening numbers and its prospects. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/escitalopram-tablets-ip-20-mg-crema.pdf#oil ">escitalopram tablets ip 20 mg cyclobenzaprine</a> “We believe these buildings will ... bring people to the area,” said Wolkoff, who was pleased by Marshall’s support. “It was a blue-collar residential and industrial community. Now it’s transitioning to a hip, popular community.” <a href=" http://schell.com/?propranolol-hcl-er-60-mg-cheap.pdf ">buy propranolol online europe</a> I would take the cousin away from the irresponsible parents who allowed him to get hold of the gun. Just like I would take any other children of a parent whose child drowned in their swimming pool or bathtub because they were irresponsible. <a href=" http://armanoswine.se/where-can-i-buy-alli-diet-pills-online.pdf ">buy alli diet pills australia </a> There was growing international criticism of the lack of respect for minority rights and the democratic process shown by the authoritarian prime minister, Vladimir Meciar. Under Mr Meciar, the country&#039;s public debt ballooned and it was shunned by foreign investors. <a href=" http://www.tib.com.sg/asquith-discount-pharmacy ">buying prescription drugs in amsterdam</a> Among those trying to change that is Sheila Medlam of Colwich, Kan., whose 5-year old son, Mason, drowned in a pond in July 2010 after squirming out of the family home through a window that had been raised about 8 inches because the air conditioner went out.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).