Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Can you put it on the scales, please? <a href=" http://www.vhig.nl/index.php?stendra-online-pharmacy.pptx ">stendra en espao-a</a> Likely reason two: For the leader of a country under the world’s klieg lights, and perhaps in its crosshairs, it always pays to posture as a voice of reason. At the very least, it stalls a reckoning. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/supradol-costo.pdf#milligram ">supradol costo</a> Since then, eight other women have come forward to publicly accuse Filner of making unwanted sexual advances. Filner has refused to step aside but has promised to attend two weeks of behavioral therapy beginning on Monday, while staying involved in running the city. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-flagyl-online-overnight-shipping.pdf#recruit ">buy flagyl online overnight shipping</a> Following in the footsteps of his father, former Texas Rep. Ron Paul, the Kentucky senator is gearing up for a presidential bid and is moving past previous controversies by courting black voters with denunciations of drug prohibition, in addition to promoting education reform and free market economic policies. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/diflucan-uses-treatment.pdf ">diflucan no prescription</a> “Forecasts of impending rain are helping the outlook forsoybean yields at the moment, but how beneficial the rains wouldbe is still open to question,” said Joyce Liu, an investmentanalyst at Phillip Futures Pte in Singapore. “Investors arestill haunted by lingering memories of last year’s drought.” <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/periactin-price-in-india.pdf#jumble ">cyproheptadine hydrochloride syrup ip wiki</a> Telecommunications analysts don't doubt Labor's NBN, rolling fiber cable into almost every home, threatens Murdoch's most important Australian asset, Foxtel, jointly owned with phone giant Telstra and near unchallenged in pay TV.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm sorry, she's <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/can-you-buy-amoxicillin-uk.pdf ">can you buy amoxicillin uk</a> Subjects who drank milk after eating the cereal showed the highest pH rise, from 5.75 to 6.48 at 30 minutes. Those who drank apple juice remained at pH 5.84 at 30 minutes, while water raised the pH to 6.02. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/medicamentos-lopressor-metoprolol-25-mg-klonopin.pptx ">generic metoprolol er cost fsu</a> A greater-than-expected jump in UK retail sales also failedto lift the FTSE and actually pushed it lower, a reactioninvestors attributed to the fact that growing signs of arecovery in the British economy may herald asooner-than-expected rise in interest rates. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/cheap-fenofibrate-160-mg.pdf#newcomer ">buy tricorn</a> "This suggests patients and doctors need to be aware that obesity is associated with an increased risk of episodic migraine and not wait until a patient has chronic migraine to address healthy lifestyle choices, such as diet and exercise, and to choose medications that impact weight with care," lead researcher Dr. Lee Peterlin, from Johns Hopkins University School of Medicine in Baltimore, told Reuters Health in an email. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/orlistat-buy-online-nz.pdf#unlike ">orlistat buy online nz</a> Mr Pickles has revoked Labour's Equality and Diversity in Planning guidance, which he said told councils not to take enforcement action against unauthorised travellers, and suggested planning rules should be applied differently to individuals depending on their background. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?proscar-discounts.pdf ">generic finasteride price</a> Another of the four visitors, former CIA official RayMcGovern, said: "He's made his peace with what he did. He'sconvinced that what he did was right, he has no regrets and he'swilling to face whatever the future holds for him."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).