Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I need to charge up my phone <a href=" http://dsg.cz/where-can-i-buy-misoprostol-in-cape-town.pdf#tonight ">methotrexate misoprostol to terminate early pregnancy</a> "It just started making a noise, and I thought I had a flat at first, then it started to smoke, then it burned to a crisp," he said smiling. He added that he was unhurt and got out of the vehicle "long before" it went up in flames. <a href=" http://www.alantyers.com/olanzapine-25-mg-tablet-tg-m73.pdf#surface ">olanzapine adverse effects sores</a> Cunningham was one of several rescuers from San Francisco's police and fire departments who described the carnage at a news conference. However, their efforts were overshadowed by questions about whether one of the arriving fire engines may have run over and killed one of the two victims, both 16-year-old girls who were part of a school group from China. San Francisco Fire Chief Joanne Hayes-White called it a "possibility" that is under investigation. <a href=" http://www.adsprecision.com/metoprolol-generic-for-toprol-succ-er-tab-side-effects.pdf ">buy cheap metoprolol shanghai</a> Applications to start new services on West Coast Main Line from Euston have just been turned down – because the route lacks the spare capacity needed to accommodate them. There comes a point where it is futile to go on attempting to upgrade 19th-century infrastructure for 21st-century conditions. Better to start from scratch. That’s what countries in Asia, Europe and Africa are doing. <a href=" http://radiocfxu.ca/?buy-propecia-cheapest.pdf ">buy propecia cheapest</a> Catholic advocacy group the Thomas More Law Center filed a lawsuit against Kings Bay Naval Submarine Base in Georgia, which had &ndash; according to the rules of government furloughs &ndash; prohibited its Catholic contractor the Rev. Ray Leonard from celebrating Mass, while allowing the uniformed Protestant priests and ministers to continue their services. <a href=" http://transformando.org/liquid-quiver-side-effects.pptx#wedding ">liquid quiver sale</a> The blue-chip Euro STOXX 50 index also climbed0.9 percent to 3,004.56 points, hitting a fresh 2-1/2 year high,while France's CAC 40 rose 0.8 percent to a 5-year highand Germany's DAX was up 0.9 percent, at a record high.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm a partner in <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/buy-xenical-in-the-uk.pdf ">buy xenical in the uk </a> The solar panel maker said it was aiming to expand itsgrid-linked projects to 200 megwatt (MW) by the end of the year.The company expects to ramp that up to 500 MW by the end of2014, generating about 590 million yuan ($96.43 million) inrevenue. <a href=" http://right2fueluk.com/cheap-imitrex-injection.pdf#busy ">purchase generic imitrex</a> This is itself a dangerous game being played by the White House, running the risk of overreach by rejecting constructive compromise at a moment of maximum influence. But the prospect of simply kicking the can down the road another six weeks in the hopes of achieving a grand bargain later looks like a fool&rsquo;s errand that could inflict even more damage on the US economy. <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/benicar-hct-missed-dose.pdf#capitalist ">benicar hct coupons</a> NEW YORK, NY - JULY 15: Yoenis Cespedes of the Oakland Athletics poses with the trophy after winning Chevrolet Home Run Derby on July 15, 2013 at Citi Field in the Flushing neighborhood of the Queens borough of New York City. (Photo by Mike Ehrmann/Getty Images) <a href=" http://www.versaillesevents.fr/boutique-sinequanone-strasbourg.pptx ">doxepin mg bula</a> "I think LG is doing this to show it is innovative, to do something different and to stand out from the rest of the bar-style screen devices that we have at the moment," said David McQueen, a mobile device expert at tech consultants Informa. <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-usage-rss.pptx ">isotretinoin liquid zoo</a> Democrats characterized today's hearing as a hypocritical and wasteful exercise. Among other things, they called it an "alternate universe," "political theater" and a "feeble hearing to scapegoat Director Jarvis."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).