Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could you ask him to call me? <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/buy-metronidazole-tablets-uk.pdf#became ">where can i buy metronidazole online uk</a> The absorption of that last influence reflects how Weller picks up his styles. “I read a review of my album (in 2008) ‘22 Dreams,’ where the reviewer said it made him think of Neu,” a 1970s German prog band, Weller says. <a href=" http://edmundross.ie/when-will-my-doctor-prescribe-clomid.pdf#driveway ">clomid generic south africa</a> Team Saxo-Tinkoff rider Alberto Contador of Spain cycles past the Mont Saint-Michel during the 32 km individual time trial eleventh stage of the centenary Tour de France cycling race from Avranches to Mont-Saint-Michel July 10, 2013. <a href=" http://unpluggedexpo.com/cobix-100-side-effects.pdf ">cobix 100mg</a> &#8220;The fact that David Dewhurst believes he and his family are above the law is the height of arrogance and recklessness,&#8221; Patrick said in a statement. &#8220;This blatant abuse of power would be stunning coming from any elected official. However, it is particularly disturbing coming from the Lieutenant Governor of Texas.&#8221; <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-baby-cold-drops-recall-canada.pdf ">motrin 800 mg cost ltd</a> During a roundtable discussion, several business executives told the five-term Republican that they can't find enough Americans willing to cook fajitas, repair sidewalks and perform other types of unglamorous work that keeps the fourth-largest U.S. city humming. A more robust guest-worker program would help, they said. <a href=" http://ishedlight.com/wowcher-skinny-diva-code.pdf#pod ">skinny diva protein shake reviews</a> "I call him my boyfriend Bob, with all due respect to his beautiful, lovely wife," Danes said of her former dinner date. "We just got to be really good friends, so he's always nice to see."

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I've come to collect a parcel <a href=" http://drakeed.com/generic-drug-for-maxalt.pdf#doubtless ">rizatriptan benzoate cost</a> "As we have said before, we're committed to doing everything we can to support the Wii U, which is why we're excited to be bringing some of the most popular entertainment franchises in the world to the platform this year," he commented. <a href=" http://www.arnulfus.nl/clomipramine-for-ocd.pdf#sat ">online pharmacy anafranil</a> It’s not that he needs to be the ace, not the way Hiroki Kuroda is pitching these days. But chances are he needs to be better than this if the Yankees are going to hit Girardi’s number of 35-12 and live to see October. <a href=" http://www.abacoeduca.com/zyprexa-je.pdf#penetrate ">olanzapine 2.5 mg tablet</a> New York City Housing Authority Board Member Margarita Lopez bolted out of a meeting Wednesday after a reporter asked her why she was continuing to collect a city salary when her job had been terminated. <a href=" http://www.markolukac.com/alfusin-d.pdf#thrilling ">alfusin d dosage</a> Macy's has stopped asking for the court to prohibit Pennyfrom selling Stewart-designed goods that do not bear her name,which have currently been selling under the "JCP Everyday"label, the lawyers said. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-buspirone-in-canada.pdf#would ">buy buspirone</a> Ok, I am getting confused. I am one of those "Gun Nuts" I guess, I have 8 rifles, 3 shotguns and 5 handguns. I really think what the republicans (As well as some democrats and more than a few Independents) are pissed off about, Is not the banning of certain weapons (Which no one really needs unless you're fighting a war) but the President trying to circumvent the 2nd Amendment in the Constitution.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).