Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I've just graduated <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-doxycycline-online.pdf#mobile ">where can i buy doxycycline in singapore</a> The Executive Board of the Korean Peninsula Energy Developement Organization (KEDO) including Joseph DeTrani (L) of the United States, Sun-Sup Chang (2nd L) of South Korea, Katsunari Suzuki of Japan (R) and Jean Pierre Leng (2nd R) of the European Union, talk at the start of a routine meeing in New York, May 20, 2004. <a href=" http://schell.com/?phenergan-buy-australia.pdf ">how do i buy promethazine codeine cough syrup</a> Like fellow defenseman Marc Staal, McDonagh proved so uniquely valuable to the Rangers that the organization did not offer him its usual two-year “bridge” deal between the entry-level pact and the more lucrative third contract. The Rangers get the security of locking in the defenseman’s first three seasons of unrestricted free agency eligibility, which begins in the summer of 2016. <a href=" http://www.ext.fi/buy-famciclovir.pdf#ignore ">famciclovir buy uk</a> That case sought nearly $20 billion from Chevron Corp and rig contractor Transocean Ltd over an 2011 oil spill. And while criminal charges were eventually dropped in February, and actual civil damages are expected to be a tiny fraction of Oliveira's request, the case sent a chill through the entire Brazilian oil industry. <a href=" http://awsg.org.au/cost-of-methotrexate-injection-in-india.pdf#lawyer ">methotrexate injection dose for ra</a> &#8220;Cook claims Leakes promised to pay her 15 percent of the entire wedding budget PLUS fees design and execution of the wedding PLUS travel expenses to the event.  Cook claims NeNe&#8217;s budget for the wedding was $1.8 million. And Cook claims she was due $270k (the 15 percent) plus another $889,900 (design fees) plus $1,750 (4 coach tickets from Florida to Georgia). <a href=" http://www.kerres.net/blog/?500mg-amoxicillin-3-times-a-day-for-tooth-infection.pdf ">amoxicillin 875 mg pregnancy</a> WASHINGTON (AP) — The leadership vacancy created by Homeland Security Secretary Janet Napolitano's resignation is the latest and greatest blow to a department where one-third of the heads of key agencies and divisions have been filled with acting officials or remained vacant for months.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I wanted to live abroad <a href=" http://mirrorofrace.org/can-you-buy-dilantin.pdf#position ">buy phenytoin sodium</a> Manslaughter in Florida means killing someone through extreme negligence. Even if Zimmerman didn't intend to kill Martin, it means he acted "with utter disregard" to Martin's safety, his actions were "gross and flagrant," and he showed an "indifference to consequences." <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-5-minoxidil-spray-gun.pdf ">how to apply rogaine to long hair pdf</a> Mark Dubowitz, executive director of the Foundation forDefense of Democracies think tank, which has pushed for toughersanctions, said IRISL's activities in Europe may remainconstrained even if sanctions were upheld by the highestcourt. <a href=" http://cambrianmountainswool.org/cheap-rogaine-men-uk.pdf ">cheap rogaine 5%</a> Its defence at the WTO is widely seen as the crucial battlethat the tobacco companies must win if they want to halt theadvance of anti-tobacco laws globally, which the World HealthOrganization says will result in a "brave new world of tobaccocontrol". <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/mixing-terbinafine-alcohol-tds.pdf ">lamisil cream reviews tinea versicolor</a> Concern over stateless income was raised in May when the Senate Permanent Subcommittee on Investigations released a report that found Apple Inc APPL.O avoided $9 billion in U.S. taxes in 2012 using a strategy involving three offshore units with no discernible tax home or "residence." <a href=" http://www.tcheaz.com/artane-2-mg-50-tb.pptx ">purchase trihexyphenidyl</a> A condition called wet macular degeneration diminished Hal Lasko’s eyesight to the point that he’s now legally blind. But, using big fonts on the computer and “patience,” Lasko’s mastered Microsoft Paint and started churning out impressive landscapes and animals in his unique, extremely pixelated style.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).