Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'd like to open an account <a href=" http://www.hortidiveio.it/noctec-buy.pdf ">noctec generic name</a> Mr Barnett runs money in a similar way to Mr Woodford, investing in defensive blue-chip UK companies that pay stable dividends. He holds a number of high-yielding pharmaceutical stocks such as GlaxoSmithKline and AstraZeneca &ndash; just as Mr Woodford does. A number of investment experts have previously tipped Mr Barnett as Mr Woodford&rsquo;s successor because of their similar investment styles. <a href=" http://janematthewsdesign.com/tretinoin-gel-usp-025.pptx#tragic ">tretinoin cream usp 0.025 for wrinkles</a> After she was moved to HMP East Sutton Park, she absconded in 2009. The Crown Prosecution Service said that, having considered psychiatric reports on Andrews, she would not face charges for walking out of the open prison. She was returned to custody two days later after being found at a hotel a few miles away. <a href=" http://www.handsfree.com/can-i-buy-metronidazole-online-in-the-uk.pdf#gleam ">buy flagyl online australia </a> The service was held three weeks after a runaway train carrying 72 carloads of crude oil hurtled down an incline, derailed and slammed into downtown Lac-Megantic. Several train cars exploded and fireballs rained down on the town, destroying 40 buildings in the picturesque lakeside town of 6000. The unattended Montreal, Maine & Atlantic Railway train had been parked overnight on a rail line before it came loose. <a href=" http://awsg.org.au/flagyl-200-mg-metronidazole-tablets.pdf#spray ">buy flagyl tablets uk</a> “First of all, I’m not drunk. I have a herniated disc. Hence the trip up the stairs,” Perelman explained. “And lastly, I would like to thank them for allowing me to get this award before the next President of the United States.” <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/cheap-amoxil.pptx#cocoon ">amoxicillin 875 mg price walmart</a> The prime minister's office said that while Sunday's routine cabinet session would be postponed, a ministerial committee vetting the prisoner amnesty would still meet, chaired by Defense Minister Moshe Yaalon.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I saw your advert in the paper <a href=" http://www.cusferraragolf.it/cost-of-maxalt-melt.pdf ">maxalt tablets migraine</a> Net operating revenue slipped 0.2 percent to $3.24 billioncompared with the year-ago quarter. The company said itsearnings before interest, tax, depreciation and amortizationwere $414.2 million in the second quarter, down from $483.1million a year earlier. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-can-i-buy-lipitor-generic.pdf ">where can i buy lipitor generic</a> She said failure by Congress to reverse deep budget cutscould result in the F-35 program being slowed or scaled back,but outright cancellation was unlikely given the huge investmentalready made in the new warplane, which is designed to replaceover a dozen planes in use around the world. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/prescription-accutane-cost-yahoo-answers.pdf#hesitate ">accutane cost canada usa</a> Physical confrontations broke out early in Friday’s session. Associated Press television footage shows some eight people pushing and shoving in one scrum. Two people scuffled on the floor, while others tried to separate them. More than a dozen activists in bright yellow shirts chanted and waved signs on a nearby balcony, and several of them splashed water onto lawmakers below. A few water bottles were thrown into the fray. <a href=" http://www.hortidiveio.it/price-kratom-powder.pdf ">maeng da kratom powder buy</a> Boeing was forced to halt deliveries of the jet while it wasgrounded and airlines stopped ordering the plane at that time.Orders have since resumed and Boeing has logged 83 Dreamlinerorders this year, bringing its current order book to 930 planes. <a href=" http://loughcu.ie/fertilaid-vs-conceive-easy.pptx ">fertilaid supplement</a> Here we are, attending once again USENIX Security Symposium (22nd edition) this time organized in Washington DC, US. This conference is known to be a leading forum to discuss and present novel and sci...

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).