Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Where do you study? <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/order-40-mg-accutane.pdf ">can you buy accutane in uk</a> &#8220;By reducing uncertainty about our behavior, we are aiming to encourage households and businesses to spend and invest. The knowledge that monetary policy will not be tightened until the U.K.&#8217;s fledgling recovery is secured should boost confidence,&#8221; Mr. Bean said. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/best-price-for-bimatoprost.pptx ">bimatoprost non prescription for next day delivery</a> Snowden, who revealed details of a U.S. intelligence program to monitor Internet activity, came to Moscow's Sheremetyevo airport on June 23 from Hong Kong and was believed to be headed for Cuba. But he did not board that flight and has not been seen publicly since. He is widely believed to still be in the airport's transit zone. <a href=" http://webtelmedia.se/best-website-to-buy-nolvadex.pptx ">cheap tamoxifen uk</a> Liz Cheney said on Tuesday that she intends to run for Senate in Wyoming, making her first foray into electoral politics by taking the rare step of challenging a sitting Republican incumbent, Sen. Mike Enzi. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/strattera-for-adhd-inattentive.pptx#drag ">strattera 25 mg coupon</a> The sellers of fake designer handbags and other counterfeit items are frequently targeted for arrest and prosecution in New York City, but the bags remain a nuisance - or a thrilling bargain, depending on your point of view - particularly in Manhattan's Chinatown area. <a href=" http://hsmai-europe.com/cost-of-misoprostol-pill-in-india-kitchen.pdf#chisel ">cytotec acquisto on line longchamp</a> “At the time of my decision, as you know, I was dealing with a lot of issues,” Manning explained — referring to confusion over his gender identity, for which he sought therapy while deployed in Iraq.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'll send you a text <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/where-to-buy-prozac-uk.pdf ">buy prozac uk online</a> Tennessee athletics spokesman Jason Yellin said the school could not comment. BMS officials have talked about trying to host a game at the speedway with the Volunteers and Hokies making the logical matchup. Bristol is about halfway between the two campuses on Interstate 81. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/cheapest-pharmacy-for-accutane.pptx ">cheapest form of accutane</a> Monetary policy helped rescue the global economy after theglobal financial crisis. But as the United States prepares todecrease the pace of its massive bond-buying, it must be awarethat its policies affect people and markets around the world,Lagarde said. <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/differin-gel-0-1-ou-0-3.pdf ">differin xp cream</a> This level is consistent with another key measure of inflation, watched closely by the Federal Reserve, which shows core inflation has been around 1% recently. The central bank aims to keep inflation around 2% over the long-term. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-generic-prices-ireland.pptx ">abilify generic canada order</a> Price is emerging as a key battlefield, with Comcast, Cox and Time Warner Cable offering discounts if customers combine home security with other services. That puts the prices for home security at $30-$50 per month, slightly below what ADT charges for its new "Pulse" product. <a href=" http://realeconomylab.org/fentanyl-patch-full-prescribing-information.pdf ">can you chew fentanyl gel patches</a> The crisis in the Arab world's most populous country has posed a dilemma for the United States and other Western governments, which had advocated democracy following the overthrow of Mubarak but grew increasingly uncomfortable with Mursi's Islamist leanings.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).