Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm in my first year at university <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/sirdalud-medicamento-para-que-sirve.pdf ">sirdalud 6 mg yan etkileri</a> He said that the association was also concerned about the training and qualifications of those carrying out these procedures, as just one in four businesses said that a dentist had examined their clients. <a href=" http://www.autoempleo.net/lasix-40-mg-price.pdf ">lasix renogram protocol</a> In San Francisco, news video footage showed a few hundred protesters marching through the middle of a street, with some holding signs and others raising their fists in the air. Police vehicles followed them on the sidelines of the march. <a href=" http://www.opusdesign.nl/paroxetine-hcl-20-mg-tablets.pdf#colour ">paroxetine 30 mg reviews</a> Prosecutors contend that Pistorius, who became an inspiration to disabled athletes everywhere and a source of pride to many South Africans when he competed in the London Olympics, shot Steenkamp in a jealous rage. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/buy-alli-uk.pdf ">alli online uk</a> Indian economic growth has nearly halved in the last two years to a decade-low rate of 5 percent in the fiscal year that ended in March, and a majority of the economists surveyed by Reuters last week expect this year to be worse. <a href=" http://www.tintypegallery.com/buy-generic-tamoxifen-online.pdf#significantly ">buy nolvadex generico</a> The judge acknowledged that suspicions were raised over the document by the absence of legal advice and because the will was &ldquo;encouraged and drawn up by members of the family who stand to benefit under it&rdquo;.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Will I get paid for overtime? <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/strattera-mood-disorder.pdf ">order strattera online</a> A spokesman for the group explained that Vivendi saw itsfuture in content being centered on its Universal Music Groupbusiness, Canal Plus in pay television, as well as otherentertainment activities of which it would own 100 percent. <a href=" http://www.iap.org.br/oxyshred-online-buy-india.pdf#praised ">buy oxyshred online</a> Dimitri Simes, president of the Washington-based Center for the National Interest think tank, said he last saw Lavrov in July. "It was quite clear that Lavrov was concerned about the status of the U.S.-Russian relationship, was not happy with the U.S. position on Syria. But my impression was that he felt that he had a good working relationship with Secretary Kerry." <a href=" http://ishedlight.com/pastillas-botanical-slimming-meizitang-100-original-para-adelgazar.pdf#jury ">botanical slimming gold version reviews</a> At a hotel near San Diego -- which Fox News agreed not to identify for security reasons -- ICE vans arrived several times over the weekend with immigrant families. They were escorted to the second floor by two armed, uniformed agents. Two border agents secured the entrance and side door. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-doxycycline-online-australia.pptx ">where can i buy doxycycline for dogs </a> So it has become time for Jersey to join the 13 other states in the union that recognize gay marriage. Because for the last time: This isn’t about religious doctrine, no matter how much small-minded people tell you it is, or something cynically tied to political ambition. It is about fairness and honor and dignity and the rights Cory Booker spoke about Sunday night, in Jersey and everywhere else. <a href=" https://www.ivanexpert.com/is-80-mg-of-accutane-a-lot.pdf ">isotretinoin price in pakistan</a> The industrial conglomerate said at the time that the bulkof the water technologies unit operates in a highly fragmentedmarket, serving municipal and industrial clients, and so haslittle in common with Siemens' global sales setup.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).