Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

It's serious <a href=" http://www.masterclass.co.uk/buying-amoxicillin-online-uk.pdf#mere ">amoxicillin 500mg online uk</a> The government said that, during an internal probe into the cementing after the blowout, Halliburton ordered workers to destroy computer simulations that showed little difference between using six and 21 centralizers. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/methotrexate-injection-dosage.pdf#binding ">methotrexate dosing for ectopic pregnancy calculator</a> The 63 heterosexual couples cited in the study were in their early twenties and had some ties to Cornell University, whether as a student or the student's partner. Most long distance pairs had been separated for 17 months, typically because they attend different schools. <a href=" http://www.jaxmediator.com/winstrol-oral-cycle-for-sale.pdf#calamity ">precio winstrol depot espaa</a> Rescuers were still working on Monday to save passengers, Vaud police spokesman Jean-Christophe Sauterel told The Associated Press The mangled wreckage of the two trains, remained on the tracks, halting train traffic between Payerne and Lausanne. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/where-to-buy-glucophage-online.pdf#damage ">when did glucophage go generic</a> "When I was watching the video, it seemed as though they were making the transition from victim to survivor," said Marsh. "I am happy they have found support and it seems as if they are moving along the path of recovery." <a href=" http://hsmai-europe.com/why-might-cytotec-be-ordered-in-the-postpartum-period-iphone.pdf#tips ">costo del cytotec en ecuador yahoo</a> OMG Life preloads the Autographer with software that can be downloaded to your PC or Mac when the camera is connected via the supplied USB cable. Once installed the software can be used to view, select and download images. You can also create stop-motion movies from the images.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

How many weeks' holiday a year are there? <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/orlistat-fda-approved.pdf ">kegunaan xenical orlistat 120mg</a> The event was met by a handful of pro-Yes protesters who had gathered outside the theatre. One audience member was asked to leave after repeatedly heckling the panel during the Q&A session. Initially directing a question to Ruth Davidson, he attacked the presence of Trident nuclear weapons in Scotland - to boos from the audience - before being escorted from the theatre. <a href=" http://www.a3xd.pl/?side-effects-of-zenegra.pptx ">acheter zenegra</a> "But this new research is suggesting that underlying the surface behavior, the mind of a person with anorexia may share a lot with the mind of a person with autism. In both conditions, there is a strong interest in systems. In girls with anorexia, they have latched onto a system that concerns body weight, shape, and food intake." <a href=" http://www.gcva.com/where-to-buy-misoprostol-in-canada.pdf#usefully ">misoprostol tablets buy online</a> Cheniere Energy's Sabine Pass Liquefaction project,which is the most advanced, has already awarded engineering,procurement and construction (EPC) contracts for four LNG trainsto Bechtel. Trains 1 and 2 are schedule to be completed in2015/16. Trains 3 and 4 will be finished by 2016/17. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/advil-overdose-death.pdf#suffering ">advil migraine ingredients caffeine</a> The comments and concerns were similar to those raised over lighting at the Boardwalk amusements, such as the Ferris wheel, he said. The city has options for lighting the Boardwalk area, he said, but the impacts from lights on the Ferris wheel and other rides &#8220;continues to be an issue.&#8221; <a href=" http://iacs.org.br/nizagara-buy.pdf#engineering ">buy nizagara online uk</a> Earlier this month the Conservative-led coalition governmentnotified markets of its intention to sell off a majority stakein the 497-year old delivery service through a public listing inthe coming weeks.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).