Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

How many would you like? <a href=" http://www.bartoszkolata.com/avanafil-intermediates.pdf ">avanafil synthesis</a> A year ago, the Giants’ big-play production suffered a significant drop-off. In 2011 they had 67 passes of 20 yards or more and 18 that went longer than 40. Last year those numbers plummeted to 50 (of 20-plus yards) and 10 (of 40-plus yards). A lot of that was because Nicks was never healthy and wasn’t the big-play threat — or the draw for opposing defenses — that he was the year before. <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-for-sale-in-davao-city-2013-ps3.pdf ">is misoprostol sold over the counter in australia online</a> Perry, the son of an antiques dealer, was working at Joan Littlewood&rsquo;s Theatre Workshop in 1967 when the idea of a comedy based on the Home Guard came to him. &ldquo;I had one of those exercise books with multiplication tables on the back, and scrawled down the characters when I was on the train from Victoria.&rdquo; Perry had served in the Home Guard as a 16-year-old before being called up to the regular Army &ndash; I ask him how much of Private Pike was based on himself. &ldquo;Well he was partly based on me and partly based on all the other young men I met in the Home Guard. The phrase &lsquo;You stupid boy&rsquo; was what my father said to me when I told him I wanted to be a great actor or comedian.&rdquo; <a href=" http://cambrianmountainswool.org/buy-cheap-clarithromycin.pdf#obey ">buy cheap clarithromycin </a> In the strongly worded opinion column published online by the newspaper Wednesday night, Putin took issue with Obama for making what the Russian leader called a case for American exceptionalism a day earlier in his address to the nation about chemical weapons in Syria. <a href=" http://www.myh.org.uk/average-cost-of-accutane-without-insurance-mwc.pdf ">average cost of accutane without insurance ib canada</a> Civil Wars &#8220;drag on&#8221; if rebellious elements are provided the non-lethal and lethal means to continue the fight. This is especially so in a country such as Syria. A country that certainly has the government organization, police, and military means to suppress the anti-Assad forces and others bent upon establishing a new order in Syria. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/safe-clomid-to-buy-online.pdf#electricity ">clomid rx information</a> &#8220;It means that Georgia will become attractive for foreign investors because someone who invests in Georgia will not only enjoy small market of Georgia or the region, but the whole market of the European Union. And it makes the situation stable in Georgia,&#8221; she explained.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

We need someone with experience <a href=" http://greentechnic.hu/using-topamax-for-nerve-pain.pdf#buyer ">low cost topamax</a> Although these figures would give Ed Miliband a majority of 32 at a general election, the revival in Tory fortunes will worry Labour MPs. The Tories claim Labour is on the defensive over the deficit, welfare and its relationship with the trade unions. <a href=" http://www.fondapi.it/buy-lasix-online-australia.pdf#intentions ">generic lasix online</a> Each morning, participating families and individuals enjoy a pre-dawn meal for strengthening and blessings, and each evening fast is broken at a meal called an “ifar.” The primary reason for fasting is not just to overcome physical desires, but to grow inwardly and become closer to God. <a href=" http://www.lyrikmail.de/blog/zaditor-antihistamine-eye-drops/ ">ketotifen buy</a> Richmond and MRP want to pay 80 percent of the homes' current value, leaving a margin for profits and expenses. MRP says the 20 percent discount is what the banks would lose if the home went through foreclosure. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-cheap-clarithromycin.pptx ">where can i buy clarithromycin</a> In 2010, a woman accidentally ripped a $130 million painting by Pablo Picasso when she fell against it at New York&#8217;s Metropolitan Museum of Art.  Her spill caused a 6-inch gash in the lower right-hand corner of the canvas,  which the museum was able to restore. <a href=" http://randyniles.com/sinarest-price-in-india.pdf ">sinarest generic name</a> This is a reported blog dedicated to highlighting these basic human rights, how they are defined, why they are needed and who are the people struggling to uphold them. The blog is also a way for us to provide GlobalPost&rsquo;s in-depth reporting and foundation-supported Special Reports &mdash; on rights relating to labor, gender, sexuality, the environment, the Internet, children, speech and assembly, and more &mdash; with steady updates, insights and analysis worth sharing. This is a blog called RIGHTS, but the story telling here about those rights are not intended as advocacy and will always stay true to GlobalPost&rsquo;s reporting standards of fairness, accuracy and independence. 

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).