Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could you tell me the number for ? <a href=" http://www.iap.org.br/quick-trim-weight-loss-pills-review.pdf#horizontal ">quick trim reviews</a> A limited number of workers would perform essential work, while all others would be furloughed. Each court would make a determination on what is essential and nonessential. Judges would still be able to seat jurors, but the jurors won’t be paid until Congress provides funding. Court-appointed lawyers would also not get paid. <a href=" http://buumon.org/cipro-xl-500-mg-effets-secondaires.pdf ">cipro price target</a> I hate seeing people drink those things. I wish I knew how to find a principled yet nuanced way of both defending my right to stupidly smoke and simultaneously preventing people from drinking 64oz sodas, trashcan-size movie popcorns, Carnegie Deli sandwiches, lousy-restaurant-size bowls of pasta, 30 oz. steaks and all the other gross disgusting unnecessarily large things that often pass for food here. This isn&#8217;t pure snobbery; some of these things, especially the steaks and pasta, sell in classy restaurants too. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/duloxetine-uk-patent-expiry.pdf#gay ">duloxetine uk licence</a> All of the assistance the Red Cross gives to community members who have been impacted by a disaster comes from donations. Taylor said when people donate, they can designate what they want that money to do, like stay in their community or help victims of a national disaster. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/permethrin-5-over-the-counter-walgreens.pdf ">can i get permethrin cream 5 over the counter</a> Israel-based Teva, the world's largest genericdrugmaker, is seven months into a sweeping reorganisation as itseeks to mitigate lost revenue from increased competition fromcopies of its best-selling branded multiple sclerosis drugCopaxone. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/astrazeneca-nexium-discount-card.pdf#alone ">nexium mg 40</a> All part of a thorough thrashing of the team that put a harsh end to what had looked like a Super Bowl-bound 2012 in Denver. The rematch came nearly eight months after Baltimore beat Denver 38-35 in double overtime on an icy January night in the same stadium.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could I make an appointment to see ? <a href=" http://www.wigt.co.uk/skelaxin-nursing-implications.pptx ">metaxalone lexapro</a> Ahmed discusses philosophy of life from the Tao Te Ching, a 6th century BC Chinese text, and is a fan of comedian Jerry Seinfield, rapper Eminem and Islam. He makes no specific references to political or religious extremism. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/roche-accutane-online-uk.pdf ">accutane uk side effects </a> The prefrontal cortex is critical to abstract thinking, decision-making and expression of personality traits, whilst the parietal lobe is involved in sense and motor function. Intriguingly, Falk&#8217;s group found that the somatosensory cortex, which receives sensory input information, was also increased in magnitude in an area that corresponded to his left hand. As Einstein was an avid violinist, after having been inspired by a number of Mozart&#8217;s pieces at age 13, the group drew a correlation between this enlarged cortical region and his musical aptitude. <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/cheap-alternative-to-cymbalta.pdf#buckwheat ">is 90mg of cymbalta too much</a> “I thought Geno was impressive at the end on that last play. When you gotta have it, he scrambles, and keeps his vision down the field and finds a guy open at the end so that was impressive,” Ryan said. “Both guys I thought had a good day today.” <a href=" http://brunswickguitars.com/cheapest-place-to-buy-bupropion.pdf#ingredient ">wellbutrin buy cheap</a> "The Simpsons," now in its 25th season, is a staple at Foxtelevision, as its leading family - Homer, Marge, Bart, Lisa andMaggie - have become globally recognized figures of popularculture. The show is also the longest-running sitcom andprimetime scripted series in U.S. history. <a href=" http://www.handsfree.com/buy-finasteride-online-paypal.pdf ">cheap propecia</a> “He’ll need to come in and explain everything,” the player said. “Nobody is going to fault him for it; people make mistakes. You just have to own up to them. He’s still going to come back and be part of the team, so a five-minute talk wouldn’t hurt anybody. When it’s all said and done, he’ll need to. Not yet.”

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).