Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could I have , please? <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-rebate-form-2015-ksa.pdf#inflection ">rogaine for hair thickening speeds up</a> When deployment history and gender were taken into account, depression was tied to a doubling of the risk of suicide, manic-depressive disorder to a four-fold risk and alcohol-related problems to almost three times the risk of suicide. <a href=" http://www.skanholz.ee/doxycycline-hyclate-100mg-capsules-for-dogs.pdf#explanation ">where to get doxycycline for horses</a> That unexpected threat is rippling through the sector. Aftertwo quarters of falling sales, Oracle announced partnerships inJune with former foes Microsoft and Salesforce.com, a response in part to AWS's expansion. <a href=" http://instadashapp.com/phenytoin-zero-order-first-order.pdf ">buy dilantin</a> "I developed an interest in supporting independentjournalists in a way that leverages their work to the greatestextent possible, all in support of the public interest. And, Iwant to find ways to convert mainstream readers into engagedcitizens. I think there's more that can be done in this space,and I'm eager to explore the possibilities." <a href=" http://www.opusdesign.nl/lexapro-10-mg-for-depression.pdf ">lexapro zoloft equivalent dose</a> Luan Jaupi, HALO IT and GIS desk officer, said: &ldquo;Maps and the map-making process &ndash; once the property only of geographers and GIS specialists &ndash; have now become the property of the masses." <a href=" http://www.disneyconcerts.com/que-es-el-dapoxetine.pptx#greet ">dapoxetine kaufen </a> &#8220;The defendant in this case was brazen in both the large-scale fraud she committed and the way she mocked the criminal justice system,&#8221; DA Bonnie Dumanis said in the statement. &#8220;Law enforcement, and in particular the U.S. Marshals and Fugitive Task Force, did a great job tracking the defendant and taking her into custody.&#8221;

2rand[0,1,1]

23.5 2017

It's OK <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/topamax-order.pdf ">is topamax an over the counter drug</a> The chancellor also told the Today Programme that part of his mission in China was to try to change attitudes back home. There is a tendency to see China as a "sweat shop on the Pearl River", which no longer represents the rapidly industrialising country, he said. <a href=" http://mirrorofrace.org/where-can-i-buy-finasteride-online-uk.pdf ">buy cheap finasteride uk</a> * How does the stock market react? Webman noted there is a kneejerk response in which stocks plunge at the mere insinuation of QE3 coming to an end. After Bernanke discussed the idea at a June 19 press conference, the S&P 500 index tumbled by 4.77 percent over the next three days. <a href=" http://www.adsprecision.com/lopressor-hct-package-insert-python.pdf ">metoprolol succinate er generic drug variance</a> While Jagger, Keith Richards and the rest of the Stones belted out Sympathy for the Devil and other classics during one of the biggest concerts of their career, 76-year-old Francis brought a rather more reverent tone to the three-mile stretch of sand, warning the sea of young faithful against the false god of consumerism. <a href=" http://spaen.co.uk/cialis-psychological-corpora-cavernosa/#class ">buy viagra assist cheap xanax</a> The world's No. 3 software maker had forecast that new software sales and subscriptions would be unchanged or rise as much as 8 percent in the first quarter. Investors scrutinize new software sales because they generate high-margin, long-term maintenance contracts and are an important indicator of future profit. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/valif.pdf ">valif</a> In 2006, Cassini positioned itself for three hours to capture a mosaic of an eclipse of the sun by Saturn creating an iconic image of the back-lit planet. Earth appeared to be nestled with Saturn's rings but was actually 761 million miles behind.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).