Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I never went to university <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/genotropin-ingredients.pdf ">genotropin pen dosage</a> z should do if this is all a pack of lies. Sue. File a grievance against the Yankees through his union and sue everybody in sight. Albert Pujols says he is going to sue because Jack Clark said he used steroids. A lot of people make that threat. <a href=" http://tamarabaranova.com/order-neurontin-overnight.pdf#principles ">order neurontin overnight</a> Nigel Currie, director of the sports marketing agency Brand Rapport, says crucially Murray&#039;s Wimbledon win, on top of last year&#039;s US open victory and his Olympic gold medal, indicates that he&#039;s no "one-trick pony". <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?clonidine-dosing.pdf#pitch ">clonidine dose</a> That could be exacerbated if the 5C is sold for a price thatcompetes with low to middle-end smartphones. Although Japanesecarriers have yet to detail their pricing plans, the handsetwill retail at $99 on a contract with U.S. carriers, compared to$199 for the 5S. <a href=" http://edmundross.ie/effexor-xr-cost-in-mexico.pdf ">best effexor prices</a> The survey of more than 1,700 people found that 61 per cent believed teachers&rsquo; pay should be based on the &ldquo;quality of their performance as determined by an annual appraisal&rdquo;. <a href=" http://www.handsfree.com/liquid-nolvadex-buy.pdf#lit ">buy nolvadex d uk</a> It also confirmed the fierce rivalry between Scotland and England. Fourteen years after Scotland&rsquo;s last visit, the fountains of Trafalgar Square were again full of men in kilts, and one man without any clothes, while the pubs of Marylebone heaved with members of the Tartan Army before the Tube dash north. When the England brass band stopped to tune up their instruments outside Wembley, some Scots danced in front of them with raised hand movements not found in the official book of reeling.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I live in London <a href=" http://vonfluestudio.com/cheapest-zoloft.pdf#detectives ">buy sertraline online no prescription </a> Yet in spite of this, for motives that vary widely, Western views of post-Gaddafi Libya range from disinterest to disaster. This despite the fact that Libya, as divided by historical grievance and tribal manipulations as any artificially drawn former European colony, has held together a good deal better than the supposedly more mature Arab societies of Egypt and Syria to the east. <a href=" http://www.adsprecision.com/lopressor-xl-50-mg-hexal.pdf#principal ">order metoprolol tartrate succinate conversion</a> According to research by TheCityUK, the main priority of business leaders in the financial services sector is to develop and strengthen the Single Market by supporting harmonised regulatory frameworks and getting rid of unnecessary red tape. Most believe in the importance of a stable euro zone, whether or not they trade with it. <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/acyclovir-dosage-to-prevent-cold-sores.pdf#heart ">acyclovir buy no prescription</a> Convoluted as its plot sounds, the script for “Turbo” — co-written by veterans of “Shrek Forever After,” “Shark Tale” and the satirical newspaper the Onion — is amazingly agile. Even the movie’s target audience of boys aged 7-10 may appreciate how easily Turbo travels from a tomato-filled garden to an L.A. freeway to Indianapolis. <a href=" http://www.saretas.org/index.php/testosyn-amazon.pdf#stout ">testosyn amazon</a> In fact, he was very sexually active He said that to get in the heads of his opponents who thought if Ali did it, they must also abstain. In this way, his opponents were frustrated, never got good rest and were far from relaxed on fight day. It gave Ali another advantage. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/when-is-alli-back-on-sale-in-uk.pdf ">when will alli be back in stock in the uk</a> Therefore, even if Boehner in theory has the support to pass a bill, he would need a significant swath of Democratic votes to do so &mdash; something he'd prefer to avoid. The right is already deeply mistrustful of Boehner, and would openly revolt if he helped pass a plan backed by more Dems than Republicans.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).