Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Have you got any qualifications? <a href=" http://www.balderbuss.se/valtrex-order.pptx ">can i order valtrex online </a> Sterling was up 0.5 percent at $1.5585, havinghit$1.5591, its highest level since mid-June. The euro was downat 85.23 pence, a 1-1/2 month low, while against atrade-weighted basket, sterling was at 81.40, aseven-week high. <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-price-walmart-products.pdf ">cefixime price hnx</a> &#8220;The terrorists thought that they would change our aims and stop our ambitions but nothing changed in my life except this: Weakness, fear and hopelessness died. Strength, power and courage was born,&#8221; she said. <a href=" http://www.webdynamics.ca/motrin-breastfeeding-kellymom.pdf ">adverse effects of children's motrin</a> “We believe there’s an attack on oil and gas,” commissioner Barbara Kirkmeyer said. “We believe there’s an attack on agriculture. I don’t think those down in Denver understand any of it.” <a href=" http://feeny.nl/alli-tablets-to-buy.pptx ">alli to buy uk</a> Meanwhile, the study also found that embryos that took longer to implant tended to lead to longer pregnancies, while pregnancies that displayed a late rise in progesterone were shorter by an average of almost two weeks compared to pregnancies with an early rise of progesterone. <a href=" http://atomsystem.com/buy-tetracycline-online-canada.pdf#lung ">where to buy tetracycline hydrochloride</a> According to Thomson Reuters data, investment-grade issuancein the last three months was down 14% to $557.8bn versus Q2, theslowest pace of investment-grade issuance since the secondquarter of 2012.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could you tell me the number for ? <a href=" http://www.disneyconcerts.com/silagra-online.pptx#leg ">cheapest silagra</a> The Journal quoted one of its sources as saying that Cerberus aims to sign a confidentiality agreement with BlackBerry that would give it access to private financial information, but that it might in the end not bid. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-otc-medication-nsaid ">erectile dysfunction drugs otc ipo</a> "I think that incident in Switzerland was just an incident in Switzerland. I'm really sorry that it got blown up. I purposefully did not mention the name of the store. I'm sorry that I said it was Switzerland," Winfrey said Monday night at the Los Angeles premiere of "Lee Daniels: The Butler." <a href=" http://www.cappobros.com.au/nolvadex-pct-dosage-cycle.pdf ">buying nolvadex</a> "Whether it be through comparison of information against Interpol's global databases, or the issuance of a notice to identify a victim, locate a wanted person, or seek additional information about suspects, we will offer all necessary assistance to help bring those responsible to justice," Louboutin said in a statement. <a href=" http://www.adstone.pl/order-albuterol-from-canada.pdf ">order albuterol inhalers</a> For political candidates, prevailing in a contested primary season requires one to pass certain litmus tests on social issues such as gun rights and reproductive rights. Primaries are used as opportunities for individuals and organizations to vet the candidates on the purity of their stances. Individuals concerned about these types of issues are often single-issue voters that are deeply engaged and committed to select the candidate that best supports their position. These are typically passionate voters that candidates specifically target and often pander to in order to win them over through the various debates, caucuses and straw polls of an election cycle. <a href=" http://daproim.com/index.php/clomipramine-buy.pdf#sham ">clomipramine buy</a>  Some 4,327 unscheduled doses of MMR vaccine were given in North Wales since March. The susceptible cohort of completely unimmunised children aged 2-18 in North Wales dropped from 4.5% on April 23 to 3.5% on June 10.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).