Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Please call back later <a href=" http://www.velcourt.co.uk/generic-finasteride-online-uk.pdf ">finpecia uk supplier</a> On Feb. 18 in Belgium, some $50 million worth of diamonds were stolen. In that heist, robbers targeted stones from the global diamond center of Antwerp that had been loaded on a plane headed to Zurich. Authorities have since detained dozens of people and recovered much of the items stolen in that operation. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=children39s-motrin-equivalent-hours.pdf ">what is motrin best for price</a> Nye more recently has been a part of a number of &#8220;STEM&#8221; &#8212; science, technology, engineering, and mathematics &#8212; programs to get children interested in the sciences. He was a co-host of the White House&#8217;s annual science fair and more recently, well, competed on Dancing with the Stars &#8212; which, given this web series, is about as punny as it gets. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-propecia-online-uk.pdf#beverley ">can i order propecia online </a> The fire on the Ethiopian Airlines plane at Heathrow Airportin London and a separate technical problem on a second 787 ownedby Britain's Thomson Airways on Friday raised newquestions about an aircraft seen as crucial to Boeing's future. <a href=" http://unpluggedexpo.com/calpol-cough-medicine-for-babies.pdf ">calpol mg per ml</a> Mr Miliband called it a “reset button” for the entire industry. But there were questions swirling around how the plan would work in practice, particularly once the legal experts of the Big Six had gone over them. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/permethrin-5-over-the-counter-uk.pdf ">permethrin online pharmacy uk</a> “Peyton went back to being a college kid and I went back to being a young college quarterbacks coach,” Cutcliffe said. “I coach coaches a lot now. Getting to do that one on one was just awesome.”

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Pleased to meet you <a href=" http://www.opusdesign.nl/how-long-does-it-take-for-tetracycline-to-work-for-rosacea.pdf#successful ">tetracycline acne medicine</a> Living in exile, the &ldquo;Tibetan Parliament&rdquo; condemned the Chinese government&#39;s crackdown, saying that diamond-mining operations were &ldquo;being carried out in complete violation of the laws on environmental protection stipulated in the Chinese constitution.&rdquo;

 <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/how-much-does-citalopram-cost-uk.pdf ">how much does citalopram cost uk</a> He represented England twice and also played for the Old Etonians (including in the 1875 FA Cup final). He did not excel only at football; Ottaway also represented Oxford at rackets, athletics and real tennis. He was a cricket Blue and played for Kent and Middlesex. <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?flagyl-500mg-tablet.pdf ">metronidazole cream generic available</a> "Europe must set an example," he told an energy conferencein Paris. "It's an objective that can stir us, but will have tobe adjusted to our growth performance and will suppose majortechnological innovations." <a href=" http://www.inghirami.com/fluticasone-cream-005-uses.pdf#hart ">fluticasone nose spray dosage</a> "Such steady development [in economic growth] makes us strongly believe that China's economic growth targets...will be achieved this year," he told the World Economic Forum, an international economic conference which is being held in this northeastern Chinese city. <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/what-is-the-cost-of-using-drugs.pptx#safely ">mail order pharmacy ontario</a> Each bidder has sought congressional support. Blue Origin'splan has the backing of Frank Wolf, a Virginia Republican whochairs the House subcommittee overseeing NASA funding. Wolf andother legislators including Senator Patty Murray, a Democratfrom Blue Origin's home state of Washington, and RepresentativeRobert Aderholt, an Alabama Republican, warned NASA aboutgranting an exclusive use agreement for the launchpad.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).