Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm happy very good site <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/cost-of-nexium-20-mg.pdf ">nexium commercial z nation</a> She retweeted the remark from Oliver Rawlings and following condemnation from other users, he responded: "I sincerely apologise for my trolling. I was wrong and very rude. Hope this can be forgotten and forgiven." <a href=" http://unicampusmedia.com/buy-cheap-levothyroxine.pptx#pet ">cheap levothyroxine online </a> Gold concluded that although the victim was wielding a long fluorescent light bulb, he was essentially trapped on the ledge and did not pose an immediate risk to the safety of the officers who could have simply retreated from the reach of the bulb. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/methocarbamol-500mg-price.pdf ">is 1000 mg of robaxin too much</a> &ldquo;The process of going to an appeal and losing an appeal is an expensive one for local authorities,&rdquo; he said. &ldquo;What I would do, and the NFU is in a very good position to do it, is to fight some test cases on things where you think there is egregious unreasonable behaviour where you want to establish a new set of precedents. <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/nexium-pricing-in-canada.pdf#ant ">help buying nexium</a> Nine of 18 primary dealers - the large banks that do business directly with the Fed - expect it to reduce its bond buying in September, while two predicted a cut back in October, five said December, one said the fourth quarter of 2013, and one said the first quarter of 2014. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/nexium-otc-costco.pdf ">nexium packet coupon </a> Chicago, for example, has to comply with a state law that requires the city to set aside more funding for pension obligations, a key reason for a recent downgrade by Moody's Investors Service, but it cannot cut retiree benefits.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm unemployed <a href=" http://www.czwg.com/where-can-i-buy-abilify-cheap-jtags.pdf ">how do i get abilify cheaper cost</a> The Lord Chief Justice, Lord Judge, sitting at the Court of Appeal, said that Hall had directly exploited his role as "one of the most celebrated television personalities of the day", knowing that few would dare to take him on. <a href=" http://www.nemck.cz/index.php/iet-gespecialiseerde-handelsagenten/ ">best levitras tore levitra gen</a> Though Lambert started his career in musical theater, notably in the musical version of "The Ten Commandments," starring Val Kilmer, this would be his first acting role in film or TV. Which is a bit surprising considering just how theatrical Lambert's stage persona has always been, even during his "Idol" run in 2009. <a href=" http://armv.org/purchase-telmisartan.pdf#coward ">purchase telmisartan online</a> Peavy joined the Red Sox at the trade deadline and limited the Rays to one run in 5 1/3 innings in his only ALDS start. Home/road splits don't really do much for us since he split his year with two teams, but his day/night split is negligible. <a href=" http://www.myh.org.uk/cheap-accutane-canada-vfs.pdf#prosperity ">where can you buy accutane yahoo yslow</a> Here's my question: The NSA knows which documents Edward Snowden has. And it knows that collection on U.S. citizens remains the most controversial of all topics it will have to defend. Wouldn't it be in NSA's interest to proactively disclose, declassify, and release the remaining documents having to do with U.S. persons collections? <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/alli-diet-pills-reviews-uk.pdf ">alli price uk</a> Whitman, who said in May that fiscal 2014 revenue growth was still possible, told analysts on a Wednesday conference call that growth next year was now "unlikely" given the poor performance of the Enterprise Group and PC divisions.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).