Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could I have a statement, please? <a href=" http://instadashapp.com/buy-meloxicam-for-dogs-online.pdf ">buy meloxicam online australia</a> Despite fierce competition in the sector, Six3's organic revenue has risen 19 percent annually on a compounded basis since its formation due to its specialized technology, Standard & Poor's said last year in a research note. <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/remeron-price-canada-liquid.pptx ">mirtazapine tablets cheap india</a> The solar panel maker said on Thursday it would offer 3.8million American depositary shares (ADS) priced at $16.25 eachto expand its manufacturing capacity, develop solar projects andfund working capital. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/test-x180-blend.pptx#privately ">how effective is test x180</a> 9. The prizes do not include travel to or from the event, accommodation, food and drink, personal expenditure or incidental costs. All prizes are subject to availability, non transferable and there are no cash alternatives. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-chlorpromazine.pdf ">order thorazine</a> Colombia is an important supplier of coal to Europeanmarkets but the loss of about one third of national coal output,which Drummond contributes, had little effect on prices becauseof the ample supplies on the global market. <a href=" http://www.hortidiveio.it/tranylcypromine-sulfate-msds.pdf ">tranylcypromine cost</a> The scandal, known locally as "cash-gate", forced the government to shut down its payment system last week so that it could investigate over $4 million that went missing, delaying the payment of salaries to teachers, nurses and doctors.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'd like to pay this in, please <a href=" http://mirrorofrace.org/erythromycin-buy.pdf#salad ">where can i buy erythromycin gel</a> The troubled games maker said sales fell 31% to $231 million, while bookings &#8212; the amount of in-game virtual-good purchases and ads sold &#8212; fell 38% to $188 million. It posted a loss of 2 cents a share. <a href=" http://armanoswine.se/where-can-i-buy-unique-hoodia-in-south-africa.pdf ">can i buy hoodia gordonii in australia</a> Noting Obama&rsquo;s pledge to fix what was broken in healthcare and build on what was working, International Brotherhood of Electrical Workers President Ed Hill told the hall, &ldquo;The ACA as it currently stands is not meeting his promise.&rdquo; &ldquo;If an employer wanted to transfer money from a non-profit, successful healthcare plan to a for-profit insurance company&rdquo; said Hill, &ldquo;we&rsquo;d be on the streets.&rdquo; Paraphrasing Vice President Biden&rsquo;s famous whispered comment on the ACA&rsquo;s passage, Laborers International Union of North America President Terence O&rsquo;Sullivan warned &ldquo;it&rsquo;s gonna be a big fricking deal if our members lose our health insurance.&rdquo; <a href=" http://armv.org/keflex-purchase.pdf#effect ">keflex online purchase </a> This report isn't the first to point out the ick factor in fast-food ice. In 2006, 12-year-old Jasmine Roberts collected ice from South Florida fast-food restaurants for her middle school science project and found 70% of the the ice was dirtier than toilet water. <a href=" https://www.citis.com.br/clomiphene-citrate-50-mg-price-in-india-apple.pptx ">where did you buy your clomid online oxford</a> But the showdown between Icahn and Ackman is notable because it is personal and long brewing&mdash; the pair had a previous investment dispute that ultimately was resolved after multiple years of contentious litigation. It got particularly nasty after an epic verbal spat on CNBC in January where the two faced off making waves in the financial world. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/order-generic-accutane-online-no-prescription.pdf ">accutane cheapest</a> It is a princely date which some parents will remember for the rest of their lives. At the Chelsea and Westminster hospital 18 babies &#8211; 14 girls and four boys were delivered on the same day as His Royal Highness the Prince of Cambridge.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).