Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Can I take your number? <a href=" http://beetperformer.com/docosanol-dental-considerations.pdf ">docosanol over the counter</a> But now it has emerged that we may have been tricked, as a number of the buttons are merely fakes &ndash; with the green man controlled by an automated system, meaning pushing the button has no effect at all. <a href=" http://ascofarve.com/?enantbolic-erfahrung.pdf#noises ">enantbolic 250</a> Whalen, a first-team all-WNBA pick, scored just 13 points in Minnesota's two-game sweep of Seattle in the conference semifinals. The changed Thursday when she hit her first five shots and finished the first half 7 for 10 for 14 points, one of three Lynx in double figures before halftime. She finished the game with six rebounds and five assists - team highs in both categories. <a href=" http://thejnpproject.com/skelaxin-high.pdf ">metaxalone normal dose</a> Younger tykes will giggle, but kids over 10 will likely find it lame. For adults, one of the most irksome things about the mushroom-dwelling citizens of Smurf Village remains their habit of replacing words with their name. This isn’t an awful one for kids, but it sure as smurf ain’t good. <a href=" http://right2fueluk.com/purchase-800-mg-ibuprofen-online.pdf ">where to buy ibuprofen</a> Turkey has long been the closest U.S. ally in the MiddleEastern region, bordering during the Cold War on the SovietUnion. The U.S. military exercised great influence over aTurkish military that strongly influenced domestic politics. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/where-can-i-buy-tretinoin-gel-uk.pdf#evening ">retin-a micro pump buy online</a> "Obviously this is the toughest decision of my life. You all know me to be a fighter," he said. "Unfortunately, on my own — and you all helped cut off any support for that — I can't afford to continue this battle even though I know, if given due process, I would be vindicated."

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'd like to open a business account <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/amoxicillin-buy-cheap.pdf ">can you buy amoxicillin over the counter at walmart</a> SANTIAGO DE COMPOSTELA, Spain, July 26 (Reuters) - Spanishpolice were investigating on Friday if the driver of a trainthat crashed in Santiago de Compostela killing dozens had beendriving at reckless speed when he took a tight curve. <a href=" http://stravemarketing.com/cheapest-nexium.pdf#unhappiness ">cheap esomeprazole</a> Joined also by the soprano Genia Kühmeier and combined choruses from the WDR and Bayerische Rundfunk for the work&rsquo;s climax, this was a performance that not only asked the existential questions but seemed &ndash; in that moment, at least &ndash; to answer them. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/vigora-kaise-use-kare.pdf#spike ">vigora benifits</a> EOTech is an American company that sells holographic accessories to the military and civilians that help shooters aim in a hurry. Pentagon contract documents show the company sold $25 million worth of its sites to the U.S. Special Operations Command in May 2010. <a href=" https://ilcorvopasta.com/antibiotic-bactrim-for-uti.pptx#absolutely ">dose of bactrim for mrsa cellulitis</a> Though a prestigious contract win in an emerging market where both Elekta and Varian are seeking to expand theirfootprint, a deal with Brazil's Ministry of Health was neverseen as highly profitable. <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/biaxin-xl-500mg-dosage.pdf ">antibiotic biaxin birth control</a> The ministers did not say what actions would be taken against Al Jazeera, which closed its offices in Cairo on July 3, after a security forces raid. The station currently broadcasts to Egypt from Qatar.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).