Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Just over two years <a href=" http://www.iap.org.br/oxyelite-pro-original-formula-sale.pdf#seated ">oxyelite pro gnc price</a> The Chiefs had to play with just 13 players in the final quarter after having two players in quick succession sent to the sin bin by French referee Jerome Garace, but conceded only 12 points during their absence. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/zyprexa-therapeutic-class.pdf#dubious ">olanzapine n-oxide</a> In July Scotland Yard announced a full-scale investigation into the girl's disappearance after identifying 38 potential new suspects and said they had requested assistance from Portugal's Policia Judiciaria. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/buy-accutane-uk-online.pdf ">can i get accutane from my doctor uk</a> Morgan Stanley (NYSE:MS) initiated coverage on the private equity furthermore credit investment firm&#8217;s Apollo Global Management LLC (NYSE:APO) stock with an &#8220;overweight&#8221; rating as well as a price target of $33. Analyst Matthew Kelly reported that in a note that the firm&#8217;s investment in retirement savings provider Athene Holding is a hidden gem, creating value of $6 a share and facilitating assets under management growth. <a href=" https://ilcorvopasta.com/can-i-purchase-metronidazole-online.pptx#correctly ">does flagyl kill blastocystis hominis</a> The prices Twitter can command for ads has actually fallenover the past five quarters. But the company said that declinewas the result of a conscious effort to rapidly expand itsavailable inventory and change its algorithms to distribute adsmore frequently throughout each day. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/.pdf#breathless ">zyprexa 20 mg price</a> &#8220;Because I was a U.S. citizen at birth, because I left Calgary when I was 4 and have lived my entire life since then in the U.S., and because I have never taken affirmative steps to claim Canadian citizenship, I assumed that was the end of the matter,&#8221; he said.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

The National Gallery <a href=" http://vallashopen.se/fiorinal-with-codeine-3.pdf ">fiorinal drug interactions</a> But nothing promises to cull emissions quite like this: the new Range Rover Hybrid, a 2394kg off-roader with a potent V6 diesel engine that emits just 169g/km – 27g/km less than today’s substantially less powerful Range Rover TDV6 and a whopping 130g/km less than the last-generation Td6 that so riled those greens. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamotrigine-25-mg-for-depression-biverkningar.pptx#fat ">lamictal xr cost prescription assistance</a> Citi strategists also believe shutting down the U.S.government reinforces the chance that QE tapering will bedelayed. Also, they say an additional 10-15 basis points dropon the 10-year Treasuries to 2.50 percent "would not beinconceivable". <a href=" http://armanoswine.se/buy-betamethasone-dipropionate-05.pdf ">buy betamethasone eye drops</a> The expected victor in Tuesday's election is Mamnoon Hussain, a textile businessman who has been a longtime member of the ruling Pakistan Muslim League-N party and briefly served as the governor of southern Sindh province in 1999. <a href=" http://www.czwg.com/buy-aripiprazole-drug.pdf ">abilify generic name tylenol</a> A fifth Cuban agent, Rene Gonzalez, who was released two years ago and now lives in Cuba, headed the public drive for the return of his colleagues, who are considered national heroes at home and are known in the United States as the "Cuban Five". <a href=" http://tamarabaranova.com/order-clomiphene-citrate-online.pdf ">cheap clomid for sale</a> Mesirow Financial chief economist Diane Swonk says she expects 165,000 jobs and an unemployment rate of 7.4 percent. "I think the sense is we're sort of in this pattern. It's not horrific. It's not enough to stop the Fed from tapering," she said. "We'd have to have not only failure of this number completely — 130,000, 140,000 — but there would have to be downward revision to past data. Something that would change our view of history."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).