Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

What's the interest rate on this account? <a href=" http://vcreme.edu.vn/cheap-finpecia-india.pdf ">cheap finpecia india</a> “So I think that’s a road the Giants have to cross when they get there. But it’s going to be tough. It’s going to take some decision-making. It’s going to take whether Hakeem wants to be here or not. And it’s about him taking care of his family at this point. We’ll see how it goes, but it’s definitely going to be a long road ahead.” <a href=" http://daproim.com/index.php/where-can-i-buy-metronidazole-online.pdf#assistance ">can you buy flagyl over the counter</a> The study conducted by Harris Interactive, "Repairing the Damaged Nest Egg: How to Improve the Retirement Outlook of the Unemployed & Underemployed," was on online surveys of 610 U.S. residents at least 18 years of age who had been full-time employees of a for-profit company but were either unemployed or underemployed when the survey was taken in March. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/street-value-of-seroquel-100mg-uputstvo.pptx ">seroquel for depression dose dnp</a> However, please note - if you block/delete all cookies, some features of our websites, such as remembering your login details, or the site branding for your local newspaper may not function as a result. <a href=" http://www.careercadence.com/order-lamictal-from-canada.pdf#unrest ">cost of lamictal 100mg</a> "You know how audiences have had fun with 'Rocky Horror Picture Show' over the years. If the Internet reactions to this film are any indication, then our moviegoers are primed and ready to enjoy 'Sharknado' larger than life in cinemas," Regal's Digital Marketing Director Chris Sylvia said in a released statement. <a href=" http://www.hortidiveio.it/delsym-cough-syrup-for-3-year-old.pdf ">delsym cough and cold while pregnant</a> As the shutdown of the government approaches its third day, business leaders and groups like the U.S. Chamber of Commerce are worried about the economic implications of a standoff over the debt limit, but their pleas have not moved the Republican leadership in the House of Representatives to action. Meanwhile right-wing groups like the Club for Growth and Heritage Action have gained traction, particularly as Tea Party-aligned lawmakers rise in prominence.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

An accountancy practice <a href=" https://ilcorvopasta.com/topamax-for-migraines-reviews.pptx ">topamax prescription discount</a> The collaborative, flexible, amorphously-hierarchical American economy is shutting out ordinary men who were once the nation's breadwinners in living-wage labor and manufacturing jobs &hellip; Because status success is more vital to the male psychology, males are falling over the edge in increasing numbers. &hellip; The collapsing number of male jobs in the increasingly female-centric economy just adds to the already harsher impact of OverSuccess on males. <a href=" http://randyniles.com/crocin-drops-online-buy.pdf#domain ">crocin medicine</a> DUBLIN, Sept 20 (Reuters) - Moody's moved a step closer toreturning Ireland to investment grade on Friday by upgrading itssovereign rating to stable from negative, but warned thegovernment against easing off on austerity. <a href=" http://keaneynevin.ie/?avanafil-release-date.pptx ">avanafil zoraxel</a> Lenovo Group sank 2.6 percent after the WallStreet Journal reported the Chinese PC maker signed anon-disclosure deal to examine Blackberry's books with aview to bidding for the beleaguered technology firm. <a href=" http://awsg.org.au/benicar-online.pdf ">benicar 40 mg</a> It's the same bipartisan group of lawmakers who nearly pushed through an amendment to defund the National Security Administration earlier this summer and rallied around halting military aid to Egypt after a coup. <a href=" http://www.asopymes.com/prilosec-otc-omeprazole-20-mg.pdf ">omeprazole 40 mg capsules generic prilosec</a> It is weird how much one illustration can teach. I not only had two about three or four that taught me a lot more about being a trainer and the schooling was not for being a dog trainer it was for an animal care specialist. For most it is essential to know your dogs structure. So you can understand what to do when somethings get out of hand. Schooling helped a great deal.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).