Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I can't hear you very well <a href=" http://www.world-television.com/cheap-quetiapine.pdf#astonishment ">cheap quetiapine</a> "They met for one hour where the prosecutor explained to the ambassador the case and the evidence available," Abdelatty said. "He also emphasized the importance of respecting Egypt's sovereign judicial process and avoiding foreign interference." <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/proscar-online-pharmacy-npi.pptx ">proscar results york</a> Employers unsure of the steps they need to take to avoid employing illegal workers should visit www.ukba.home office.gov.uk/business- sponsors/preventing- illegal-working or call the Home Office employers helpline on 0300 1234699. <a href=" http://www.portaljardines.com/can-coq10-be-taken-with-statins.pptx#pole ">coq10 interaction with statins</a> While the presidency has floated offers of reconciliation with the Brotherhood, authorities are simultaneously clamping down the group. So far, five of its top leaders have been arrested, and arrest warrants have been issued against the group's top leader and nine other Islamists. Islamist TV networks, meanwhile, have been shuttered. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/motrin-tylenol-rotation-child.pptx#printer ">is motrin safe for breastfeeding mothers</a> If they don't take Batista's offer of shares for theirbonds, they will likely receive nothing during a court-ledbankruptcy restructuring, the first source said. (Reporting by Jeb Blount; Editing by Leslie Gevirtz) <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-cheap-metformin.pdf ">buy metformin 1000 mg</a> Barclays is raising the cash from a rights issue to fill acapital shortfall and bookrunners will on Friday sell the sharesnot taken. The size of the "rump" to be sold will be announcedbefore the market opens.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I love the theatre <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-wellbutrin-sr-in-canada.pdf ">bupropion online cheap</a> Speculation that Bulger would take the stand increased onAug. 1 when defense lawyers submitted 20 family photos of Bulgeras exhibits. The images, taken over several decades, includedphotos of Bulger posing with his girlfriend’s poodles, holding aparrot and cradling a baby goat. <a href=" http://thejnpproject.com/what-is-albuterol-sulfate-hfa-used-for.pdf ">does albuterol sulfate cause high blood pressure</a> Snowden’s leaks exposed a widespread lack of oversight of the contractors working at every level of our government; outsourcing can be nearly as damaging at the state and local levels as it is for federal contracts. The same lack of transparency, accountability and oversight threatening our national security threatens public services provided each day across the country. Cash-strapped mayors and governors are handing over control of critical public services and assets to for-profit corporations and Wall Street investment banks that promise to handle them better, faster and cheaper. Too often, such deals entirely undermine transparency, accountability, shared prosperity and competition &#8212; the very underpinnings of democracy. <a href=" http://www.bharat79.com/vigor-rx-plus-side-effects ">телевизор vigor rx-1255</a> The gatherings Saturday night ranged from a few dozen to a couple hundred people. In Oakland, protesters broke windows at the Oakland Tribune and started small fires in the streets. Local media reports said some Oakland marchers vandalized a police squad car and police formed a line to block the protesters' path. <a href=" http://www.gcva.com/xenical-buy-online.pdf#barnabas ">where to buy xenical tablets</a> Assange also noted that "the bond that develops between anactor and a living subject is significant," and that ifCumberbatch was to take the role, "we will forever be correlatedin the public imagination. Our paths will be forever entwined." <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-baclofen-online.pdf ">purchase baclofen</a> The 56-year-old director said he was inspired to crowd-source the film after hearing from a student of his that the “Veronica Mars” movie raised $5.7 million on Kickstarter, and Braff’s film pulled in $3.1 million. Said Lee in a video posted on his Kickstarter page: “When I heard about that, I said, ‘Oh, snap!”’

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).