Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

We went to university together <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/finasteride-10mg-hairloss.pptx#depth ">buy finasteride 1mg cheap fpga</a> The company said it plans to further ramp up the production rate of its newest, high-tech plane to 14 per month before the end of the decade. Rising production allows the company to book more revenue and increases its cash flow. <a href=" http://www.webdynamics.ca/clotrimazole-topical-pregnancy.pdf#by ">canesten clotrimazole antifungal cream 50g thrush</a> For the whole of last year, Munich Re has said, natural disasters cost insurers $65 billion — with Superstorm Sandy in the U.S. accounting for $25 billion. It put total disaster costs at $160 billion. <a href=" http://freaktab.com/how-long-to-get-paxil-out-of-system.pdf#cobbler ">paxil cause headaches</a> The profits reported by a company "can be easily manipulated and are often overstated", he said, so instead he likes to look at how much actual cash a company has generated over the year. This figure is much harder to massage, as it amounts to the change in the company's bank balance over the period. <a href=" http://www.theagencylimited.com/buy-cheap-prednisone-online.pdf#proposed ">buy cheap prednisone online</a> The Milton Keynes community is being urged to join in and donate one bag or many full of unwanted clothes, shoes, toys, books, CDs, DVDs etc and drop it off at the Kingston Centre between September 20-22. <a href=" http://www.argentfm.com/valtrex-purchase-online.pdf ">purchase valtrex canada</a> House Republican leaders acted to break a logjam in talks byproposing a bill to raise the government's debt limit withoutattachments, a significant move as the Oct. 17 deadline thatwould trigger an historic U.S. debt default closed-in.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could you tell me the dialing code for ? <a href=" http://right2fueluk.com/purchase-clomiphene.pdf ">cheap clomid 50mg</a> The National Bank of Georgia has continued to accumulate foreign-currency reserves, which stood at USD2.83bn at the end of July, up from USD2.65bn at end-2012, maintaining external liquidity while making net repayments to the IMF for balance of payments support in 2008-2011. Georgia has a precautionary Stand-By Arrangement with the IMF until April 2014. <a href=" http://keaneynevin.ie/?permethrin-spray-for-lice.pptx#tidying ">permethrin cream 1 for scabies</a> Members agree with the rule set by Boehner that any debt limit rise must be matched by budget cuts and program reforms. They have discussed tying the debt limit to everything from tax reform and revamping retirement benefits to defunding Obamacare. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/ciprofloxacin-ophthalmic-solution-dosage-for-pink-eye.pptx#hose ">ciprofloxacino oftalmico vademecum</a> "Without intelligence we can do very little. Does your family member have a cash loan that seems to grow, even with regular payments? Have they got little or no paperwork relating to the loan? These are the sort of questions they should ask themselves." <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/order-mobic.pptx ">mobic tablets for dogs</a> Mere minutes before doctors at a hospital in Syracuse, N.Y., were about to remove the organs of a patient they thought had died, the woman opened her eyes and looked straight up at the operating room lights above her. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/retin-a-prices-canada.pdf#dependant ">cheapest retin-a micro</a> Perry called lawmakers back to Austin for a second special session to reconsider the proposal after Davis's successful filibuster, and this time lawmakers were not fighting the clock. The second special session began July 1 and could last up to 30 days.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).