Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'd like to withdraw $100, please <a href=" http://www.ext.fi/where-can-i-buy-ivermectin-for-rats.pdf#mid ">where can i buy ivermectin pills</a> As desperate relatives checked the list of victims, rescue efforts were continuing. Reports suggest the block was around 30 years old and belonged to the city&#8217;s municipal authority. Those living there were said to be its employees and their families. Some sources suggest that they had been asked to leave it earlier this year although there are no details about why that request was made. <a href=" http://www.rodyb.com/purchase-isotretinoin.pdf ">purchase isotretinoin</a> Despite their differences behind closed doors, Obama and Netanyahu are expected to try to project unity. Talks begin in the Oval Office at 11:15 a.m. EDT, ending with statements to a small pool of journalists, followed by a working lunch. <a href=" http://ishedlight.com/nfi-block-and-bind.pdf#destruction ">block and binding neck </a> The Supreme Electoral Tribunal ruled on Thursday that Silva had failed to obtain enough signatures to register her own Sustainability Network party. As a result, the former senator and environment minister could only be a candidate by signing up with an existing political party. <a href=" http://www.world-television.com/purchase-generic-prozac.pdf#embark ">can you buy prozac online uk</a> The Dodd-Frank financial services overhaul law, for example, was nowhere near as restrictive of the industry as liberals had hoped for. But still, conservatives want to throw it out entirely. Do they genuinely believe we would not see the same sort of gross mismanagement and downright criminality displayed by Wall Street in the years preceding the Great Recession? <a href=" http://insideart.tv/sildalis-pret.pdf#check ">sildalis erfahrung</a> As his star began to rise in hit movies like “Stand By Me,” “The Lost Boys,” “Gremlins” and “The Goonies” — Feldman, now 42, had no guidance or support from his parents. His mother -- a former Playboy model who suffered from depression and drug problems -- tortured her son about his weight and, at one point, force-fed him diet pills. He says his father was a musician who routinely encouraged his young son to get high with him. Feldman talked to FOX411 about his chaotic upbringing.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Canada>Canada <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/nexium-esomeprazole-obat-untuk-apa.pdf ">nexium for sale</a> Global PC sales are expected to fall 7 percent this year and 4.5 percent next year, according to analysts at CLSA. Dell's own revenue is projected to shrink every year through 2016, according to Boston Consulting Group, the firm hired by Dell's board to review the buyout offer. <a href=" http://www.blidetrust.org.uk/?boots-online-pharmacy-doxycycline.pdf#pairs ">doxycycline 100 mg online pharmacy</a> Despite being Marvel&#x2019;s flagship live-action TV show, &#x201C;S.H.I.E.L.D.&#x201D; is more likely to generate catchphrases than Halloween costumes. The first hour ends with the show&#x2019;s first &#x201C;gifted&#x201D; subject physically and emotionally devastated, surveying the ruins of his former life. &#x201C;It&#x2019;s a disaster,&#x201D; someone tells him. <a href=" https://www.bpmberekenen.com/orgazyme-reviews.pdf ">order orgazyme</a> Christopher Woolard, the FCA&rsquo;s director of policy, risk and research, said: &ldquo;Consumers need to be clear on what they&rsquo;re getting into and what the risks of crowdfunding are. Our rules provide this clarity and extra protection for consumers, balanced by a desire to ensure firms and individuals continue to have access to this innovative source of funding. <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=order-cialis-20mg-with-no-prescription#forgetful ">cialis dosage buy cialis next day delivery</a> "This might be the case more quickly than it would like tohope if the next set of economic data from the U.S. surprises tothe upside, refuelling market expectations of quantitativeeasing tapering in September." <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/cost-of-generic-zoloft-walmart.html#dissolved ">zoloft for depression in elderly with dementia</a> However in 1958, Dykins was charged with drink driving. He was banned from driving and lost his job. It was this incident, writes Lewisohn, that led Julia to travel to her sister&rsquo;s on the day of her death and ask her if Lennon could move back in as they were struggling financially. As she walked home she was hit by the car and died instantly aged 44.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).