Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm sorry, I didn't catch your name <a href=" http://www.valentineavoh.com/truth-about-coq10-benefits-and-side-effects.pdf#beautifully ">truth about coq10 benefits and side effects</a> The studio, however, seems to have enormous plans for him. Marvel recently bumped up “Ant-Man’s” release date from Nov. 6, 2015 to July 31, 2015 to battle with the big boys in a crowded summer slate of movies. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/fluoxetine-20-mg-buy-online.pdf ">fluoxetine 10mg tablets uk</a> The Texas Giant is 14 stories high, and has a drop of 79 degrees and a bank of 95 degrees. It can carry up to 24 riders. It first opened in 1990 as an all-wooden coaster but underwent a $10 million renovation to install steel-hybrid rails and reopened in 2011. <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/cheapest-alli-slimming-pills.pdf ">alli cheap online</a> Merkel's conservatives emerged from the vote as Germany's dominant force but, with 311 of the 631 seats in the Bundestag (lower house), they lack a majority and need a coalition ally. They first held talks with the Social Democrats (SPD), who won 193 seats. The Greens won 63 seats and the radical Left 64. <a href=" http://www.greendigital.com.br/where-can-i-purchase-prevacid.pdf#waving ">purchase lansoprazole online</a> On Aug. 2 the pair reportedly supported each other's sports as Cuoco cheered on Sweeting during a match in Sherman Oaks, Calif. Later that day the 26-year-old tennis player watched his lady show off her equestrian skills in Moorpark. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/can-amitriptyline-be-used-to-treat-back-pain.pdf ">amitriptyline for sale uk</a> Hi, thanks and congrats guys on a great quarter. Just want to focus in on the management tools, you commented on both vCloud Suite and vSOM, I am wondering if you could just compare and contrast it too in terms of the adoption rates you are seeing especially versus your expectations, but as you think about the second half and sort of next year how should we think about the sort of two combined and then maybe one versus the other? Thanks.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Three years <a href=" http://icnc.co.nz/betnovate-n-crema-precio.pdf#although ">betnovate skin cream price</a> Just like when the mainstream media (ABC, CBS, NBC ad infinitum, STEVE) falsely claimed that the Newtown shooter's brother was also involved in the massacre. They didn't bother with verifying facts, they, instead, engaged in their normal course of business, SENSATIONAL JOURNALISM. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/disadvantages-of-manforce-tablet.pptx ">buy manforce</a> Two senior euro zone officials told Reuters that according to the compromise proposal discussed in Angela Merkel's Chancellery, Berlin could agree to set up a pan-European resolution agency on the basis of Art. 114 of the EU Treaty. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/montelukast-tabletas-10-mg-precio.pdf ">montelukast tabletas 10 mg precio</a> The company is currently diversifying into a wide range of specialist boxes, from gluten-free to vegan, with a raft of other product launches in the pipeline. &ldquo;And we&rsquo;ve got a captive audience,&rdquo; she said. <a href=" http://randyniles.com/cyclopam-syrup-usage.pdf#handbag ">cyclopam tablet indication</a> "Finally a federal court has acknowledged some of the unfairness surrounding this case. However this sadly comes too late for lasting benefit as he is at death&#039;s door with terminal cancer." <a href=" http://www.wigt.co.uk/can-stopping-prozac-cause-hair-loss.pptx ">over the counter prozac alternatives</a> &ldquo;They have arrested more than 100 human rights lawyers and activists, so obviously it&rsquo;s a warning to the civil society,&rdquo; he said. &ldquo;The government is saying, we will put stability first, and we will not tolerate any challenge, any protest from civil society.&rdquo;

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).