Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

How much is a Second Class stamp? <a href=" http://audio-republic.co.uk/generic-finasteride-uk.pdf#patsy ">buy finasteride uk forum</a> Tepco is trying to prevent groundwater from reaching the plant by building a "bypass" but recent spikes of radioactive elements in sea water has prompted the utility to reverse months of denials and finally admit that tainted water is reaching the sea. <a href=" http://www.tcheaz.com/ratio-ectosone-cream-01-betamethasone-val-01.pptx#marriage ">betamethasone lotion 0.1</a> But Poland is one of the European Union's least innovative members, something that has to change if Poland is ever to join the world's wealthier nations. Bienkowska said IT, medicine and aviation were among the most promising sectors. <a href=" http://tamarabaranova.com/buy-generic-ventolin-inhaler-without-prescription.pdf#haunt ">how to purchase ventolin hfa</a> NAIROBI, Kenya — When the shooting began at the Nairobi mall, Cynthia Carpino and her husband hid in the parking lot. But their 1-year-old daughter wouldn't stop crying. To muffle her cries, her father placed his hand over her mouth so hard she almost suffocated. Little Azzurra fainted in his arms, and three weeks later she's still not right. <a href=" http://awsg.org.au/300-mg-zantac.pdf ">generic ranitidine</a> The statement released by Universal read: "The filmmakers of Fifty Shades Of Grey and Charlie Hunnam have agreed to find another male lead, given Hunnam's immersive TV schedule which is not allowing him time to adequately prepare for the role of Christian Grey." <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/ventolin-online-uk.pdf ">albuterol uk</a> Mayhaps the problem is that the many years of discussions have not provided the necessary solutions because of the reality of the moment, which is that the monetary systems of the world&#8217;s national economies are essentially insolvent.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Would you like a receipt? <a href=" http://www.aksimotell.ee/?where-can-i-buy-cephalexin-500mg-for-dogs.pdf ">order cephalexin for dogs</a> "Following last night's accident at 'Spider-Man: Turn Off the Dark,' Daniel Curry remains in the hospital in stable condition," publicist Rick Miramontez said in a statement. "Tonight's performance will go on as scheduled." <a href=" http://www.rodyb.com/buy-nolvadex-online-uk.pdf ">purchase nolvadex for men</a> Many in economically stratified Chile feel they have notbenefited from the Andean country's copper boom. Massive powerprojects, in part destined to satiate energy-intensive mines,have triggered growing opposition. (Reporting by Erik Lopez; Writing Anthony Esposito; Editing byLeslie Gevirtz and Ken Wills) <a href=" https://www.gebman.com/index.php/desyrel-25-mg.pdf ">street value trazodone 100 mg</a> The website of Germany's top-selling daily was changed inmid-June to a so-called "freemium model", with some contentremaining free while items such as exclusive interviews, storiesand photos are subject to a charge. <a href=" http://bpgcgolf.com/paroxetine-buy-uk.pdf#exterior ">paroxetine hcl 20 mg en espanol</a> Exit poll findings that only 20% of Tuesday’s voters wanted to continue Bloomberg’s policies, while 75% hoped for a new direction have been widely cited as a repudiation of the mayor. This is true only so far as these, the most active Democrats are concerned. They made up no more than one in five of the party’s enrolled members. <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/furosemide-buy-online-uk.pdf#might ">furosemide for dogs buy uk </a> “It’s appalling to know executives at major networks like NBC and CNN ... have taken it upon themselves to be Hillary Clinton's campaign operatives," he said. "Their actions to promote Secretary Clinton are disturbing and disappointing."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).