Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Yes, I love it! <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/private-prescription-amoxicillin.pdf#wrath ">private prescription cost amoxicillin</a> Lead defense attorney Mark O'Mara says Zimmerman is concerned that even if he is acquitted, he would spend the rest of his life locked in the confines of his security regimen – hiding from the public and concealing his identity. <a href=" http://www.teamjolokia.com/names-of-generic-statin-drugs.pptx#flu ">generic pharmaceutical companies new jersey</a> "It doesn't necessarily change the landscape," said DvaiGhose, an analyst with Canaccord Genuity, noting that Ottawamade a point of saying restrictions on other airwaves stillapply. "Buying Public Mobile doesn't enhance Telus' intrinsicvalue that much, (but) it eliminates a competitor." <a href=" http://icnc.co.nz/generic-combivent-prices.pdf#expressing ">combivent inhaler coupons</a> Roycroft, says Johnson, has been told to "bog off by the authorities in our country because it was too much of a palaver to go through the business of sponsoring her to stay". His solution is to give Australians working in the UK the same freedom of movement as EU workers, or as he describes it, a "bilateral Free Labour Mobility Zone". <a href=" http://www.opusdesign.nl/risperdal-consta-injection-technique.pdf ">risperidone 1mg uses</a> The Yankees had a runner at second with two out in the ninth when the Dodgers decided to have righthander Ronald Belisario intentionally walk Ichiro Suzuki. Joe Girardi sent Overbay to the plate to pinch-hit for Brent Lillibridge, prompting Don Mattingly to call in lefty Paco Rodriguez, whose .136 opposing batting average ranked second among NL relievers. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/accutane-uk-cost.pdf#billion ">accutane for acne uk</a> She emphasised that doctors &lsquo;should be aware of these effects and should advise pregnant women about the risk of being in a crash and the long-term consequences that crashes can have on their pregnancies'.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm training to be an engineer <a href=" http://www.edna.eu/en/how-quickly-does-diflucan-work-for-yeast-infection-z-pak-436#somewhere ">tofranil nursing implications</a> He said if the delegation found evidence of "terrorists" killing Kurds, then Iraqi Kurdistan would "make use of all its capabilities to defend the Kurdish women, children and citizens in western Kurdistan". <a href=" http://instadashapp.com/buy-orlistat-capsules.pdf#hysterical ">where to buy orlistat otc</a> Subsequent images showed the tail of an aircraft protrudingfrom the partly collapsed hangar, flanked by fire trucks. Asource close to the investigation, who asked not to beidentified, said the collapsed hangar prevented fire officialsfrom accessing the wreckage. (Reporting by Tim Gaynor; Additional reporting by MaryWisniewski and Jonathan Kaminsky; Editing by Stacey Joyce) <a href=" http://www.kfc.pt/how-much-does-generic-propecia-cost-cvs.pdf ">buy cheapest propecia online japan</a> &#8220;These data suggest that higher levels of glucose may have deleterious effects on the aging brain. Our findings underscore the potential consequences of temporal trends in obesity and diabetes and suggest the need for interventions that reduce glucose levels.&#8221; <a href=" http://unpluggedexpo.com/mucinex-1200-dosage-side-effects.pdf ">will mucinex dm show up on a drug test</a> (u) save for transactions between members of the Wider Abbey Protection Group, granted any material lease in respect of any of the property owned by or occupied by it or transferred or otherwise disposed of any such property; <a href=" http://edmundross.ie/indocin-injection-package-insert.pdf#scuba ">indocin tablets for gout</a> That’s the consensus opinion of six baseball people — three scouts, three executives — I polled this week, anyway. They all say the Yankees need to acquire an everyday shortstop for next season, as they are convinced Jeter won’t be able to play the position adequately, while Eduardo Nunez is too erratic defensively, and recent pick-up Brendan Ryan can’t hit.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).