Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Just over two years <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/maxalt-cost-in-canada.pdf#eighth ">coupons for maxalt mlt</a> He&rsquo;s contended with crazy, barefooted dudes jumping in front of his bike, red flares, cheering and jeering. He&rsquo;s climbed the 1912 metres of Ventoux in less than an hour. British cyclist David Millar said: &ldquo;Have some bloody respect for the man.&rdquo; This is his year, it is just a shame that there are so many other distractions. <a href=" http://www.tib.com.sg/discount-pharmacy-in-hornsby#angle ">generic drugs can be substituted for brand name drugs</a> A 13-year-old eighth grader, Kyle Nucum, told the Reno Gazette-Journal newspaper that he heard about half a dozen shots. Student Michelle Hernandez said she had seen the suspect before the shooting began. <a href=" http://www.medizzine.com/?dhea-vaginal-cream.pdf ">dhea que es</a> He will say: "In those countries, when living alone is no longer possible, residential care is a last rather than a first option. And the social contract is stronger because as children see how their own grandparents are looked after, they develop higher expectations of how they too will be treated when they get old. <a href=" http://www.momroad.com/differin-gave-me-cystic-acne.pdf#stroke ">differin 0.1 cream 45gm</a> Russia claims that diplomat Dmitri Borodin was forcefully arrested by unidentified, armed officers at his home, and assaulted in front of his children. He was apparently then detained for several hours over the weekend. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/what-is-allopurinol-100mg.pdf ">allopurinol interactions alcohol</a> A spokesman for the Association of Train Operating Companies, said: &ldquo;We want our passengers to enjoy a comfortable journey which is why many operators already provide information about which services are busiest.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Recorded Delivery <a href=" http://www.diatessaronband.com/safe-order-nolvadex-online.pdf ">nolvadex order no prescription</a> Clarkson and Blackstock are set to tie the knot on Oct. 20. The 31-year-old singer previously revealed that “The Voice” judge, Blake Shelton, will not only sing at the ceremony but will also officiate the wedding. <a href=" http://www.novacast.se/buy-high-t-black.pdf#vex ">high t black testosterone reviews </a> Ole Miss self-reported the violation in April after being notified of the problem by the NCAA. Documents show a player -- whose name is redacted -- was initially cleared by the NCAA Eligibility Center last summer, but was ruled ineligible after the ACT cancelled his scores. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/where-can-i-buy-amoxicillin-500mg-capsules.pptx#bade ">where can i buy amoxicillin 500mg capsules</a> Hinojosa said Greenwell, 56, had just returned from vacation and given no indication that he was depressed or suicidal. "That definitely was not in his character," Hinojosa told KIII, adding that Greenwell was "very stable, very wise, very strong in conviction." <a href=" http://www.careercadence.com/where-can-i-buy-flagyl-500-mg.pdf ">dose flagyl blastocystis hominis</a> Avner&rsquo;s own midlife crisis leads him to treat his wife sadistically and stalk a woman who has enchanted him. Ultimately, however, both siblings&rsquo; refusal to live with &ldquo;the anger of lost opportunity&rdquo; does feel invigorating. <a href=" http://iacs.org.br/buy-generic-tretinoin-gel.pdf ">buy generic tretinoin gel</a> The agency said it is preparing a so-called airworthinessdirective for release next week requiring the inspections, andis working with Boeing to develop instructions for theinspections to ensure proper wire routing and look for wirepinching or unusual moisture or heating.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).