Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Is there ? <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/nexium-40mg-price-in-canada.pdf#east ">when does nexium go generic</a> Brainard is undersecretary of the Treasury for international affairs, a key position in U.S. financial diplomacy. She was deputy director of the White House National Economic Council in the Clinton administration, when Summers was a top official at the Treasury. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/generic-prednisone-names.pdf ">what do 20 mg prednisone pills look like</a> Chinese President Xi Jingping, who returned to China Sunday after a meeting with President Barack Obama in California, was on site at the Jiuquan Satellite Launch Center in the Gobi Desert south of Mongolia to wish the travelers luck. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/is-300mg-of-lamictal-a-high-dose-estrogen.pptx#wireless ">lamictal xr coupon 2012 kia</a> "He protected the country," said Lobna Mohamed, a housewife in the crowd of Mubarak well-wishers. "He is a good man, but we want (Abdel Fattah) Sisi now," she said, referring to the army commander who overthrew Mursi and has become the face of the new army-backed government. <a href=" http://www.aaazoellner.com/fluoxetine-10-mg-high.pdf ">fluoxetine dosage 80 mg</a> &#8220;I guess [it's] for the man who has everything. I don&#8217;t see the general applicability, to tell the truth,&#8221; said Wolff. &#8220;Could it work? The answer is yes, but I approach it with a sense of skepticism.&#8221; <a href=" http://www.scotland2000.com/where-can-i-buy-baby-motrin.pdf#disappoint ">purchase motrin</a> Free trade, what a joke! Just after the Obama administration vetos a ruling that was against Apple. Nice to know the some cororations have as much clout as trail lawyers and federal employees unions with a bought and paid for administrations

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I can't get a signal <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/buy-levothyroxine-sodium-powder-for-injection.pptx#rice ">synthroid levothyroxine sodium tablets usp torino</a> "We have a common interest in defending a wide range of public goods and international rules, that will only grow more compelling as China looks beyond its borders," the vice president said in an appeal to China to uphold global norms. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/where-to-buy-zantac.pptx ">zantac 200 mg</a> On the main artery, Sherbrooke St. West, sought-after retailers are planting their flags. WANT Apothecary makes a good starting point. The store offers smartly curated clothes, tchotchkes and skin-care products. Splurge on items like a WANT O’Hare leather tote ($325). Just keep in mind Quebec’s staggering 15% tax on retail purchases. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/buy-cheap-misoprostol.pdf ">cytotec 200 microgram tablets pharmacia</a> The bulk of the cash was raised by a handful of venture firms amassing outsized funds. Greylock raised $1 billion, becoming the first U.S. venture capital fund to cross that threshold this year for a single fund. Sequoia Capital raised $552.9 million for its U.S. Venture Fund XIV, plus $391.4 million for Sequoia Capital China and $227 million for Sequoia Capital Israel V. <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-tablet-price-in-pakistan-gdp.pdf ">cytotec order online penjualan</a> They stand out because there’s no sense of irony, sarcasm or the we’re-cooler-than-you ethos that has defined Vice. Part standup comedy routine, part metaphysical musing, Huang sees the summations as an earnest way to bring home what he’s learned, both for himself and the audience. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/what-is-a-good-generic-for-celebrex.pdf ">what is a good generic for celebrex</a> The publishers that previously settled the price-fixing charges are Hachette, HarperCollins, Simon & Schuster, Holtzbrinck Publishers, doing business as Macmillan, and The Penguin Publishing Co. Ltd., doing business as Penguin Group.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).