Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

What sort of music do you like? <a href=" http://www.edencamp.co.uk/remeron-soltab-30-mg-orodispersible-tablets-mirtazapine.pdf ">30 mg mirtazapine</a> But the most important critics are the filmmakers behind the “Man of Steel” franchise. And to them, Affleck is the perfect chin to put in the cowl as an older, wiser Batman that’s been secretly battling crime for years and only surfaces in reaction to the presence of Henry Cavill's Superman. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/remeron-sol-tablets.pdf#disguised ">mirtazapine 15mg</a> The Office of Financial Research - a new unit that is part of the U.S. Treasury Department - wants to better understand the behavior of the market, see which market parties are exposed, and wants to know how market terms can change in periods of stress, both domestically and globally. <a href=" http://www.careercadence.com/does-cymbalta-come-in-30mg.pdf#lonely ">cymbalta 60 mg price</a> To be clear, users are only allowed to publicly share their own messages, not those they receive from others. Gordon explains that Glide is being cautious with how this sharing feature is being implemented, because the company doesn&#8217;t want to risk its reputation as a private messaging service. &#8220;It does not reposition us as a video sharing site,&#8221; he says. &#8220;That&#8217;s a whole other category as far as we&#8217;re concerned&#8230;But we hope it will help in the viral growth and spread of the app.&#8221; <a href=" http://www.catenn.org/seroquel-200-mg-for-depression.pdf ">price of seroquel in south africa</a> The five-times Olympic champion, who made his Olympic debut as a teenager at Sydney in 2000 and will be nearly 34 by the time Rio comes around, is back in training under Russian coach Gennadi Touretski in Europe. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=infant-motrin-3-month-old-ftm.pdf#offset ">generic motrin 800 mg secundarios</a> Fields does not consider any of the potential Republican candidates &#8220;particularly strong&#8221; because, &#8220;All of the Republicans who are in the field or that are entering either have low name recognition or a lot of negative [recognition], like Palin, and I think that&#8217;s partly because she has lost touch with the state.&#8221;

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Can I use your phone? <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/where-to-buy-accutane-no-prescription.pdf ">isotretinoin accutane buy</a> While Apple releases only one smartphone a year, priced at the premium end of the market, Samsung brings out multiple models annually with different specifications and at different price points in China. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/what-is-quetiapine-fumarate-opiate-based.pptx ">seroquel for depression dose too high</a> A congressional aide suggested sanctions on Iran's propertyand accounts in the United States - estimated to be worthbillions of dollars - on oil transactions, and access to thebanking system could be relaxed in stages over many months, ifIran were to make verified major concessions. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-generic-ranbaxy.pptx#funny ">actos 30 mg price hfcl</a> HONG KONG, July 16 (IFR) - Asian credit spreads tightened onTuesday, and the primary US dollar market remained quiet asinvestors focused on the Fed Chairman's twice-yearly monetarypolicy report to Congress slated for Wednesday and Thursday. <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/buy-metronidazole-online-overnight.pdf ">metronidazole flagyl prices</a> "All I want to say is I let my competitive spirit cross outside the lines, and that shouldn't happen," Garza said. "I let my passion, my fire carry over, and that's not how this game should be played. And for that I apologize to the Sogards for anything that was said through my Twitter. That's all I have. I regret what happened, and I'm just looking forward to a great game today." <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/tylenolmotrin-infant-dosage-chart.pdf#week ">allergy to aspirin can i take motrin</a> &ldquo;Yeah, like, that psyched me out. To think that from day one, when we got partnered up, that we would make it all the way? I was just, like, in shock. I&rsquo;m so happy we had that,&rdquo; Fik-Shun gushed.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).