Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Languages <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/sumatriptan-boots-uk.pdf ">sumatriptan uk over counter </a> Balancing events on both sides of the Hudson River has been a constant concern for the New York/New Jersey committee, ranging from party sites to a logo highlighted by the image of a bridge. Stops along the tour route are still being considered, but town fairs, carnivals and Pop Warner football games are on the target list. The committee intends for the tour to appear in all five boroughs, Westchester and the surrounding suburbs of New Jersey. Kelly mentioned having competitions among schools to attract the tour to their sites. High school and college events are on the table, too. <a href=" http://thesimpleidea.com/avanafil-other-drugs-in-same-class.pdf#rueful ">avanafil hplc method</a> Then, in his frustration, he slammed the ball to the turf and fumbled it away. It was nearly a costly mental error, but the referee ruled he “gave himself up” so the play was whistled dead before the ball came loose. <a href=" http://www.kth.ee/price-of-tamoxifen-in-singapore.pdf#doing ">low doses of tamoxifen</a> The move in the House of Representatives is the latestindication that a revolt by conservative Republicans iscomplicating Congress' efforts to deal with looming fiscaldeadlines over government funding and the federal debt limit. <a href=" http://www.laragh.com/lamisil-gel.pptx#mine ">where can i buy lamisil online</a> DiCaprio deserves a break as he’s starred in several recent films including the upcoming “Wolf of Wall Street” where he plays a real-life stockbroker who was jailed for 20 months for refusing to assist the FBI in a major mob-linked securities fraud case in the 1990s. The movie hits theaters on Nov. 15. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/how-many-mg-per-kg-for-motrin.pdf#steady ">motrin 100 mg dosage</a> All 12 players accepted their suspensions and will not appeal. A 13th player, Alex Rodriguez, was suspended through 2014. The three-time Most Valuable Player and baseball’s highest-paid star’s suspension covers 211 games, starting Thursday, and he is expected to appeal.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Good crew it's cool :) <a href=" http://www.bellavistaar.gov/where-can-i-buy-nolvadex-online-forum.pdf ">buy tamoxifen pills</a> This fear appears to be well-founded. The mandate gives employers who don’t currently provide insurance a powerful incentive to trim payrolls, so that they fall under the 50-employee threshold, or to cut workers’ hours, since the coverage requirement applies only to employees who work 30 hours or more a week. <a href=" http://thejnpproject.com/order-metronidazole-online.pdf ">flagyl metronidazole pills</a> "The lawsuit seeks damages for the harm caused to the cityof Richmond and its community but more importantly is designedto make sure that Chevron changes its corporate culture andmakes sure the same thing doesn't happen again," said FrankPitre, one of the lawyers representing the city in the lawsuit. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?purchase-permethrin-canada.pdf#proper ">where to buy permethrin</a> The Commerce Department launched the investigation lastmonth, acting on a petition filed by U.S. Steel, Maverick TubeCorporation, TMK IPSCO and other manufacturers who accuse theirforeign competitors of unfairly undercutting U.S. prices to grabsales and market share. <a href=" http://awsg.org.au/womens-laxative-tablets-bisacodyl-5-mg-reviews.pdf ">bisacodyl tablets for colonoscopy</a> "There's a huge amount of temptation," said Seminara, who served in Macedonia, Trinidad and Hungary. "When you live in these countries you know how much people want visas. (Diplomats) aren't living with blinders in these countries. They know how much these visas are worth." <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/finasteride-uk-5mg.pdf ">buy finasteride 1mg uk</a> "You&#39;ve got all the ingredients for a decent bounce to continue in euro zone stocks," said Fitzsimmons. "With the improving euro zone outlook and a European Central Bank which is in highly accommodative mode, I think we can realistically expect further gains of around 5-10 percent in euro zone indices over the coming weeks."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).