Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

How many would you like? <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-flagyl-500.pdf#underwear ">order metronidazole online </a> A kind-hearted North Carolina woman outbid a Coney Island freak show operator to buy a five-legged puppy last week, paying $4,000 to save the 6-week-old dog from a life of humiliation. Precious was born with a fifth leg protruding from her stomach, between her hind legs. The extra leg has six toes. <a href=" http://audio-republic.co.uk/buy-tinidazole-online-uk.pdf ">where can i buy tinidazole uk</a> Casey McLean, from the Colston area, was resuscitated by paramedics who arrived at her home within five minutes of being called. A second ambulance reached her home two minutes later and she was transferred to the specialist team at Yorkhill. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/buy-lithium-carbonate-uk.pdf#doubly ">buy lithium carbonate uk</a> Bud Selig inadvertently extended Rodriguez’s narrative arc by handing down a likely-to-be-reduced, 211-game ban. This will drag on, along with the jeers. Against Los Angeles, Rodriguez grounded into two double plays and spun unconventionally on the base path, hoping in vain to avoid a tag. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/order-motrin-online.pdf ">motrin suspension infantil dosis</a> Early analysis of the consultation paper by The Telegraph suggests these three firms already meet most of the new guidelines, which are an extension of the tenets laid down by self-regulatory body the P2P Finance Association. <a href=" http://hsmai-europe.com/costo-de-cytotec-en-bogota-schnauzer.pdf ">misoprostol use in australia uggs</a> The Fed has been harshly criticized by some Republicanlawmakers for an unprecedented 5 years of ultra-easy monetaryafter it slashed interest rates to near zero in late 2008 andquadrupled its balance sheet to around $3.7 trillion throughbond purchases aimed at holding down borrowing costs.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://www.autoempleo.net/clomiphene-50-mg-ovulation.pdf#translate ">clomid prescription free</a> Some of the conflict has centered on the company's worsening fundamentals. On Thursday, it reported a 72 percent plunge in second-quarter earnings that analysts say stresses the urgent need for a serious business overhaul and shores up the attractiveness of Michael Dell's offer. <a href=" http://www.anspc.it/index.php/germany-sex-drops-for-sale.pdf ">germany sex drops shah alam</a> "We expressed our concern about the collateral effects thatwe're seeing in Latin America from the uncertainty about thefiscal behavior, in terms of issues like the debt ceiling in theUnited States as well as in the conduct of monetary policy herein the United States," Cardenas said. <a href=" http://www.scotland2000.com/cheap-effexor-xr-no-prescription.pdf ">cheap venlafaxine</a> On other challenges, he noted that Multi-Drug Resistant Tuberculosis and HIV co-infection remain a challenge.  Since its inception, the Global Fund has approved US$325.5 million for grants in Namibia for HIV/AIDS, malaria and tuberculosis and over US$ 190 million has been disbursed for programme implementation. <a href=" http://www.adsprecision.com/generic-metoprolol-recalled-tartrate-25mg.pdf#belonged ">order metoprolol tartrate itching</a> The Apollo Global Management-backed company isworking with Goldman Sachs Group Inc to run a saleprocess that is in the early stages and could value the companyat more than $1.7 billion, two of the people said. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/buy-bupropion-uk.pdf ">bupropion online uk </a> Richards is well-respected, and the Rangers would not put him in the position of standing at Radio City endorsing a head coach he never was going to play for. His presence, or absence, will shed significant light on what general manager Glen Sather has decided.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).