Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Your cash is being counted <a href=" http://haravginsburgh.com/vigora-oq-significa.pdf ">vigora online</a> Appointed by former Mayor Ken Cockrel Jr. as corporation counsel, then reappointed by Mayor Dave Bing, Crittendon, 50, for years was a quiet figure in Detroit government. That is, until she challenged the legality of the city-state consent agreement. That challenge landed her in opposition to Bing and Gov. Rick Snyder in an Ingham County court and at city hall. <a href=" http://realeconomylab.org/vitamine-babystart-fertilcare.pdf#reproof ">fertilcare ingredients</a> A research team from MIT has done the next-best thing. The team has turned to a three-story-tall cloud chamber in Germany to recreate Mars-like conditions. They can adjust the chamber&#8217;s temperature and relative humidity to match conditions on Mars — essentially forming Martian clouds on Earth. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-tamsulosin-04-mg.pdf#laden ">buy tamsulosin 0.4 mg</a> "With uncertain foreign funding, government obstruction and concerns about the health of the accused, the likelihood of such trials occurring are slim at best," the Cambodia Center for Human Rights said in a tribunal briefing. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-bimatoprost-ophthalmic-solution-online.pptx#devour ">buy bimatoprost cod next day delivery</a> For example, when they were young, they wanted the best schools, with busing, and the best parks, etc. for their children. They then elected representatives who promised them they'd deliver on those demands--regardless of the costs. When they were young and working, it was easier to pay for that. Now that their kids are out of schools, they're always whining about having to pay high school taxes for OTHER people's children. Nevertheless, the young are paying these retired types for their Medicare and drug coverages, but they don't see that, because they "deserve" what they worked for. <a href=" http://crearmarca.com/iv-nitroglycerin/ ">nitroglycerin buy</a> But Spieth stumbled with a bogey at the 17th after hitting his approach into a plugged lie in a greenside bunker and Stenson regained a three-stroke cushion with a birdie at the par-five 15th, where he got up and down from behind the green.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

Could you please repeat that? <a href=" http://www.harveyandjohn.com/intimate-response.pptx#coolly ">source naturals intimate response review</a> His talks with Iran coincide with continuing negotiations to finaliseBritish energy company BP's Khazzan project to extract hard-to-reach gasin Oman that could supply around 1 billion cubic feet a day by 2018. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/permethrin-spray-for-clothing-uk.pdf ">where can i buy permethrin in the uk</a> Stephanie Wilby was ordered to stop breastfeeding her four-month-old son while in the pool at the Manchester Aquatics Centre, as staff said it was 'indecent exposure' and similar to urinating in the water. Do you agree with them? <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/remeron-15-mg-tabletas.pdf#fluently ">what is remeron 15 mg used for</a> The company, M&V Manufacturing Limited, based in Macau, employs around 15,000 people in Cambodia, where their factories supply H&M, the Swedish company that is the world's second-largest fashion retailer. It makes ladies' sweaters that sell for up to £24.99 each in the UK. <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/bactrim-400.pptx ">bactrim for mrsa skin infection</a> King Willem-Alexander, alongside his wife, Queen Maxima, told the Dutch people that they must create their own social and financial safety nets, and that looking to the state for help was a thing of the 20th century. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/donde-puedo-comprar-pastillas-vicerex.pdf#excursion ">foro vicerex</a> With the investigation industry's expansion in China, particularly among smaller firms, came an illegal trade in private information, including bank, telephone, and even hukou or household registration records, investigators said. Some investigators claimed they could place moles inside companies.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).